Genius Hotel İstanbul

Acun Ilıcalı: Kendini bilmeyen biri!

Acun Ilıcalı isim vermeden Beşiktaşlı yöneticiyi eleştirdi.

14.04.2021
A+
A-

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı memleketinin takımı olan Erzurumspor için ‘Erzurumspor Gecesi’ adı altında bir dayanışma organizasyonu düzenledi. Ilıcalı, organizasyon sırasında Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar’a cevap verdi.

Acun Ilıcalı, Erzurumspor – Beşiktaş maçı öncesinde yapılması planlanan bu organizasyonu Beşiktaşlı dostlarının yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemesi adına pazartesi gününe ertelendiğini duyurmuştu. Konuyla ilgili Acun Ilıcalı canlı yayında şöyle konuştu:

“KENDİNİ BİLMEYEN BİRİ ANLAMSIZ BİR İMADA BULUNDU”

“Yüzde 1 kötü niyet olmamasına rağmen hayatımda ilk defa Erzurum, Dominik, İstanbul arası böyle bir yayın yapıyorum. Kendini bilmeyen biri anlamsız bir imada bulunarak kötü niyetle Beşiktaş’a karşı organizasyon içindeymişiz gibi iftiralarda ve iddialarda bulundu.”

“NAMUSUMA SÖZ SÖYLETMEM!”

“Ben namusuma söz söyletmem açık söyleyeyim! Sosyal medyadan cevap vermek zorunda kaldım. Konuşacağım çok şey vardı yoksa neler söylerdim. Kulüplerimizin her zaman bir olmasından, birlikte kararlar almasından yanayım. Futbolun eğlence olduğunu düşünüyorum.”

Kaynak: Kartalhaber.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.