Beşiktaş Aygaz’a yeni sponsor!

Dünyanın ilk tokenize şirketlerinden biri olan GM Bilişim, GMCOIN Projesi ile Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımı formasına sırt sponsoru oldu. Anlaşmasının lansman töreni Vodafone Park’ta gerçekleştirildi. İşte detaylar…

A+
A-
29.03.2021
Dünyanın ilk tokenize şirketlerinden biri olan GM Bilişim, GMCOIN Projesi ile Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımı, forma sırt sponsoru oldu.
Vodafone Park’ta gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasının lansman törenine, Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Sürmen ve GM Bilişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Demirci katıldı.
Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Sürmen, lansmanda yaptığı konuşmada, “Göreve geldiğimizden beri Türkiye’nin alanında öncü ve kıymetli markalarıyla iş birliği ve sponsorluk anlaşmaları imzaladık. GM Bilişim ile Beşiktaş Aygaz Takımımızın forma sırt sponsorluğu konusunda anlaşmaya vardık. GM Bilişim’e Kulübümüze vermiş oldukları destek nedeniyle teşekkür ediyor, anlaşmanın iki taraf için hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımına sponsor olmaktan gurur duyduklarını belirten GM Bilişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Demirci ise, “Türkiye’nin en köklü spor kulübü Beşiktaş JK ve dinamik, başarılı hentbol takımlarından biri olan Beşiktaş Aygaz Erkek Hentbol Takımı ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasının her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerim. Sponsorluk anlaşmasının gerçekleşmesinde gayretleri bulunan Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Uğur Özçayır ve Yönetim Kurulu Üyesi Av. Ömer Reşad Kayran’a teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

GM Bilişim A.Ş. ve GMCOIN
2009 yılında kurulan Yönetilebilir Bilgi İşlem Hizmetleri ve Servisleri kurumu ve katma değerli BT Hizmetleri sağlayıcısı GM Bilişim A.Ş, 11 yıldır yüzlerce kurumda binlerce bilgi işlem sisteminin desteğini ve servisi uluslararası standartlar kapsamında veriyor.

2016 yılı ile birlikte blokzinciri projelere yönelmeye başlayan GM Bilişim A.Ş, 2019 yılında GMCOIN’i devreye aldı.

GM Bilişim A.Ş, siber güvenlik ve istihbarat süreçlerinde Singapur, Bulgaristan, Hong Kong, Fransa, Brezilya gibi ülkelerde iş ortakları ile birlikte çalışıyor.

Kaynak: Ajansspor

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.