Genius Hotel İstanbul

Beşiktaş Belediyesi karla mücadelede gerekli önlemleri aldı

Beşiktaş Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri, kar yağışının ve buzlanmanın olası etkilerine karşı gerekli önlemleri aldı. Alanında uzman ekip ve ekipmanlarla 24 saat çalışma esasına dayanan önlemler, semt sakinlerinin herhangi bir olumsuzluk yaşamamasını sağlayacak.

15.01.2021
A+
A-

Geçtiğimiz günlerde yetkililer tarafından yapılan İstanbul’un soğuk, fırtınalı ve kar yağışlı bir havanın etkisine gireceği uyarısının ardından Beşiktaş Belediyesi ekipleri de teyakkuza geçerek gerekli tüm önlemleri aldı. Alınan önlemler kapsamında Beşiktaş Belediyesi, 24 adet kepçe, 1 adet greyder, 12 adet kar küreme ve tuzlama aracı, 14 adet kamyonet elle tuzlama aracı, 2 adet sepetli araç, 2 adet çekici kurtarıcı araç ve 300 kişilik karla mücadele ekibiyle, komşularının herhangi bir mağduriyet yaşamaması için hazır beklemekte.

Karla mücadele çalışmalarıyla ilgili olarak Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Başkan Rıza Akpolat, “Kuraklıkla mücadelemiz sürerken yaklaştığı söylenen kar haberi sevindirici. Vatandaşlarımızın Beşiktaş’ta olumsuzluk yaşamaması için ekiplerimiz hazır. Beşiktaş’ta #Birlikte varız.” mesajını iletti.

GundemBesiktas.com

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.