BJK-Kabataş Vakfı Okulları’ndan anlamlı davranış

BJK-KABATAŞ VAKFI, yakalandığı amansız hastalık sonucunda geçtiğimiz hafta vefat eden Kabataş Erkek Lisesi Matematik Öğretmeni Levent Yavuz’un üç çocuğunun eğitimini sahiplendi.

BJK-Kabataş Vakfı Okulları’ndan anlamlı davranış
A+
A-
5 Mart 2020 14:40

Merhum Levent Yavuz’un üç çocuğu öğrenim hayatlarına, 2020-21 öğretim yılından itibaren BJK-KABATAŞ VAKFI Okulları’nda devam edecek.

BJK-KABATAŞ VAKFI Yönetim Kurulu tarafından merhum Levent Yavuz’un ailesi ile Kabataş Erkek Lisesi Müdürlüğü’ne tebliğ edilen yazıda şu ifadeler yer aldı:

“Sıralarında okuduğumuz Kabataş Erkek Lisesi bir dayanışma ve vefa kültürünü geleneğinde barındırır. Kabataş’ta Kardeşlerimizin yetişmesi için faziletli bir öğretmen olarak okulumuzda hoş bir sada bırakarak görev yapmış Levent Yavuz öğretmenimizin 3 evladını emanetimiz kabul ediyoruz. BJK-KABATAŞ VAKFI Yönetim Kurulu olarak Öğretmenimiz Levent Yavuz’un 3 evladının orta ve lise eğitim yaşamları boyunca BJK-KABATAŞ VAKFI OKULLARI’nda Tam Burslu olarak eğitim görmeleri için almış olduğumuz Yönetim Kurulu kararımızı sizlerle paylaşmak isteriz.”

BJK-KABATAŞ VAKFI Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Anıl Cansızoğlu, tebliğin ardından merhum öğretmen Levent Yavuz’un eşi Duygu Yavuz ve Kabataş Erkek Lisesi Müdürü Selman Küçük ile BJK-KABATAŞ VAKFI Okulları’nda bir araya geldi ve çocukların ön kayıt işlemleri gerçekleştirildi.

Bjk.com.tr

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.