Beşiktaş ve Fenerbahçe’den flaş anlaşma!

Hakan Gündoğar, NutSpor’daki canli yayında Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin transfer konusunda yaptığı flaş anlaşmayı duyurdu.

A+
A-
23.06.2022

Hakan Gündoğar’ın açıklamaları şöyle:

“ABDÜLKERİM’DE BEŞİKTAŞ ÇEKİLDİ”

“Beşiktaş ve Fenerbahçe kesinlikle talip oldukları futbolcu için birbirleriyle transfer yarışı içerisine girmeme konusunda anlaştı. Fenerbahçe, Abdülkerim Bardakçı’yla anlaşıyor, Beşiktaş devreden çekiliyor. Beşiktaş diyor ki ‘Siz devredeyseniz biz girmeyeceğiz’ diyor. Abdülkerim için Fenerbahçe aynı şeyi söylüyor. Diyor ki ‘Eğer siz bu transfer için gireceksiniz, biz girmeyeceğiz’ diyor. Beşiktaş da diyor ki ‘Biz istedikleri bonservisi veremiyoruz. Teklifimizi yaptık. Daha da yükseltmeyi düşünmüyoruz. Siz teklifte bulunabilirsiniz’ diyor. Abdülkerim’le anlaşıyor Fenerbahçe.”

“FENERBAHÇE DE ‘SEFEROVIC’TE YOKUZ’ DEDİ”

“Diğer yandan da yine Beşiktaş yönetimi, Sayın Ali Koç ve yöneticilerle yapmış olduğu görüşmede bir isim daha soruyor. O da Seferoviç. Seferoviç’e Fenerbahçe’nin talip olup olmadığı soruluyor ve Fenerbahçe de ‘Hayır biz talip değiliz’ açıklamasında bulunduktan sonra Beşiktaş, Seferovic için girişimlerine başlıyor. 8 milyon euro bir bonservis bedeli istiyor Benfica. Beşiktaş yönetimi 6 milyon euroya kadar verebileceğini söylüyor. Bunu da taksitler halinde tıpkı Gedson Fernandes gibi bir teklif yapıyor. Benfica bu teklifi iki gün içerisinde cevap verecek. Ve bu teklif olumlu olursa da Seferoviç’in Beşiktaş’a gelme ihtimali oldukça yüksek olduğunu söyleyelim. Ama her iki güzide kulübümüzün fiyatta artmaması ve menajerlerin sürekli olarak kapılarını çalmasından rahatsızlık oldukları için böyle bir anlaşma yapıyorlar. Asla birbirlerinin talip olduğu futbolculara kesinlikle teklif yapılmayacak.”

 

 

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

  1. Mehmet Şahan dedi ki:

    Seferoviç çok harika olur