BJK Başkan Adayı Fuat Çimen, Moda Kartalları’nın düzenlediği etkinlikte projelerini anlattı

Beşiktaş Sensin Hareketi Başkan Adayı Fuat Çimen, Moda Kartalları’nın düzenlediği etkinlikte açıklamalarda bulundu.

A+
A-
27.04.2022

Beşiktaş’ta mayıs ayında yapılacak kongrede başkan adaylığını açıklayan Fuat Çimen ve Beşiktaş Sensin Hareketi ekibi Moda Kartalları’nın davetlisi olarak Kadıköy Meslek Lisesi (Moda) konferans salonunda Beşiktaş Genel Kurul Üyeleri ile bir araya geldiler.

Toplu olarak yapılan iftarın ardından başlayan programda ilk olarak Beşiktaş Sensin Hareketi Başkan Adayı Fuat Çimen, katılımcılara hitap etti. Yaptığı konuşmada Beşiktaş’ın güncel sorunlarına değinen Çimen, “Bizler, ‘Cefa için Feda’, ‘Bırakmam Seni’ hamaseti ile son 20 yılda yapılan tüm hataların faturasını siyah-beyazlı renklere gönül veren taraftara ödetilmesine ‘dur’ demek için, Beşiktaş geleceği için bir araya geldik.” dedi.

Yönetim Kurulu adaylarından Ercüment Meriç Öztürk’ün gerçekleştirdiği sunum ile devam eden toplantıda başkan adayı Fuat Çimen ve yönetim kurulu adayları projelerini, hedeflerini Beşiktaşlılarla paylaştılar.

Fuat Çimen’in konuşmasından öne çıkanlar:

“Güçlü başkan, zengin başkan, para babası yöneticiler masalları ile uyutulmuş camiamıza pembe hayaller vaat etmiyoruz. Aklın, teknolojinin ve dürüstlüğün hâkim olduğu, profesyonellik ve enerjimizle harmanladığımız verimliliği, Beşiktaş’ımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz.”

“Beşiktaş’ta akçeli işlere müsaade etmeyeceğimizi, ‘Hamili kart yakınımdır.’ felsefesini kapıdan sokmayacağımızı net olarak ifade eden bir hareket olarak; şeffaflığı her zaman temel prensibimiz olarak benimseyeceğiz.”

“Beşiktaş’ın maalesef yitirdiği kuvvetler ayrılığını tesis etmeye; yani Divan-Denetleme-Yönetim ayaklarını sağlıklı ve şeffaf bir biçimde yeniden yapılandırmaya ve buna emek vermek isteyenleri desteklemeye talibiz.

“Ben ve tüm arkadaşlarım tribünlerden gelen insanlarız. Beşiktaş için emek veriyor ve proje üretiyoruz. Beşiktaş’ın mevcut yönetimi bu kulübü hakkıyla yönetmekten çok uzak. Evet, bu söylemimiz bazılarını kızdırıyor ama bizde hiç Beşiktaşsporlu yok. Biz Beşiktaşlıyız ve Beşiktaş’ı Beşiktaşlılar yönetecek, hepimiz yöneteceğiz.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.