Çebi’den flaş Weghorst sözleri!

Weghorst’la yapılan görüşmenin detaylarını veren Çebi, “Ailevi konuları görüşmek için bizden birkaç gün daha müsade istedi” dedi

A+
A-
16.06.2022

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TFF Genel Kurulu’nda transfer gündemlerinde olan Wout Weghorst ile ilgili konuştu. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ankara’da yapılan TFF Genel Kurulu’nda Weghorst transferinin son durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Weghorst ile görüşmelerinin devam ettiğini söyleyen Çebi; “Kendisini isteyen çok kulüp var Avrupa’da. Milli takımından dün evine dönebildi. Birkaç gün daha bizden süre istedi teklifi değerlendirmek için. Weghorst’a odaklanmış durumdayız şu anda. Olmazsa Sörloth ve onun gibi birçok forvet adayımız var. Planlı şekilde ilerliyoruz.” dedi.

Weghorst’la yapılan görüşmenin detaylarını veren Çebi, “Dün akşam kendisiyle yapılan görüşmede evine yeni geldiğini söyledi. Ailevi konuları görüşmek için bizden birkaç gün daha müsade istedi. Biz de hay hay dedik. Başka kulüplerle de görüşüyor. Biz de başka futbolcular görüşüyoruz. Hayat böyle bir şey.” ifadelerini kullandı.

” Rıdvan gidiyor”

Rıdvan Yılmaz’ın Eintracht Frankfurt’a transferi hakkında da konuşan Çebi, “Rıdvan gidiyor. Oldukça iyi bir ücrete gidiyor. Bu Transfer ile yaklaşık kasamıza 6.5 milyon euro girecek. Artı Rıdvan’ın sonraki satışından da %20 pay alacağız. sözlerini kullandı.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.