Derbide neden Ghezzal çıktı?

Beşiktaş muhabiri Serdar Sarıdağ, A Spor’da değerlendirmelerde bulundu.

A+
A-
11.05.2022

Serdar Sarıdağ’ın açıklamalarından öne çıkan ifadeler şöyle:

“Bir zaman gelecek, şampiyonluk parası yetmeyecek. Altyapıdan çıkardıkların, sattıkların yetecek sana. Beşiktaş’ın altyapısından çıkan oyuncuları çıktı derbide. Bunu yapmanız önemli. Avrupa kupalarında Emirhan böyle oynasa değeri katlardı. Avrupa’ya gidemezse böylesine bir sezonda bu yeni anlayışı çok rahat yerleştirebilir hoca.

“TAKIM DAHA HAZIR OLABİLİR”

Daha hazır girebilir Beşiktaş sezona. İçeriği de takip etmek önemli. İçeriden bilgi alabilenlerden biriyim ben de. Hem bilgiler hem tercihlere göre bir umut var. Ama göklere de çıkarılmaz. Soru şu: Ghezzal neden çıkarıldı? En çok konuşulan konulardan biriydi. Acaba Valerien İsmael aptal mı? Bence zeki bir adam. Onu bugün ağır eleştirenlerden hangisi İngiliz futbol kültürü içerisinde yer aldı?

“FATİH TERİM NE YAŞADIYSA…”

Oradan neden geldi? Bir Fransız ve çok disiplinli. Fatih Terim, Milan’da ne yaşadıysa o yaşandı orada. Ghezzal çok uzun bir süre sahalarda uzak kalabileceği bir sakatlık geçirebilirdi. Bu süreçte. Ölçülü kullandı hoca onu. 3. bölgenin yüksek seviyede olmasını istiyor. Bu nedenle orada 3 ismi değiştiriyor.

“GHEZZAL’LA KONUŞULDU”

Belki çıkarmasa Beşiktaş orada gol yiyecekti. Çünkü Ghezzal’le konuşuldu bu orada. Bu dakikada çıkacaksın diye. Gezzal de ona göre oynadı. O enerji o dakikalarda bitiyor. Neler konuştuklarını biliyorum. O yüzden hoca aptal değil. O da biliyor Ghezzal’in yetenekli olmasını.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.