Genç Beşiktaşlılar Grubu, Tevfik Yamantürk’e destek vereceklerini açıkladı

Beşiktaş’ta yarın gerçekleşecek Divan Kurulu Başkanlık seçimi öncesi hareketli saatler yaşanıyor.

Genç Beşiktaşlılar Grubu, Tevfik Yamantürk’e destek vereceklerini açıkladı
A+
A-
16 Eylül 2022 22:27

Beşiktaş’ın köklü oluşumlarından Genç Beşiktaşlılar Grubu, yaptığı açıklama ile Divan Kurulu Başkanlık Seçimi’nde Tevfik Yamantürk’ü desteklediklerini açıkladı.

İşte Genç Beşiktaşlılar Grubu’nun yaptığı açıklama…

Değerli Beşiktaşlılar;

Öncelikle, 17 Eylül 2022 Cumartesi günü yapılacak olan Beşiktaş JK Divan Başkanlık Kurulu seçiminin tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyor; Beşiktaş’ımızın büyüklüğüne yakışacak bir seçim olmasını temenni ediyoruz.

34 yıllık bir geleneğin temsilcisi olan Genç Beşiktaşlılar Grubu’nun Yönetim Kurulu olarak her ne kadar Divan Kurulu Üyesi olmasak da grubumuzun bünyesinde “Onursal Üye” sıfatıyla bulanan ve geçmiş dönemlerde görev alarak grubumuza önemli katkılar sağlayan çok değerli Divan Kurulu Üyesi büyüklerimizin olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Genç Beşiktaşlılar Grubu olarak 17 Eylül 2022 Cumartesi günü yapılacak olan Beşiktaş JK Divan Başkanlık Kurulu seçiminde, gönlümüzün eski Başkanımız Sn. İlhan Gölvan’ın da içinde yer aldığı Sn. Tevfik Yamantürk başkanlığındaki “turuncu” listeden yana olduğunu tüm camiamızın ve kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Genç Beşiktaşlılar Grubu Yönetim Kurulu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.