Mario Gomez’den yıllar sonra gelen itiraf

Vodafone Park’ta hatıraları anımsatan Mario Gomez, duygulandıran yorumlarda bulundu.

Mario Gomez’den yıllar sonra gelen itiraf
A+
A-
9 Mart 2023 09:40

Beşiktaş’ın 7 senelik şampiyonluk hasretinin sona ermesinde başrol oynayan Mario Gomez, İstanbul’a geldi. Vodafone Park’ı ziyaret ederek anılarını yâd eden Alman yıldız, sorulara verdiği yanıtlarla duygulandırdı.

Şampiyonluk sezonunu değerlendiren Süper Mario, “Tüm yıl unutulmazdı benim için. Beşiktaş için gerçekten harika bir yıldı. Süper bir ekibimiz vardı, takımda büyük bir ruh vardı. Her yıl olduğu gibi muhteşem taraftarlar ve sonra bu güzel ve yeni stadyum… Mükemmel bir yıldı. Sadece bir an değildi, bir yıl böyleydi” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’a vedasında pişman olup olmadığıyla ilgili soruyu cevaplayan Mario Gomez, “Evet, elbette birçok kez. Ama bu hayat. Aynı zamanda benim sportif hayatım. Birçok değişiklik yaşadım. Dürüst olmak gerekirse, bu kariyerimin çoğunlukla en güzel yılı olsa bile farklı kulüplerde oynamak iyi oldu. Farklı ülkelerde bulunmak ve farklı kültürleri anlamak. Bu yüzden oynadığım her kulüp hakkında gerçekten mutluyum. Bu nedenle kariyerimden çok mutluyum” diye konuştu.

Vodafone Park’taki ilk golü atarak tarihe geçen deneyimli golcü, “Benim için gerçekten çok özel bir stadyum. Dün gibi hatırlıyorum. Bu statta ilk gol, ardından atmosfer… Tüm taraftarlar çıldırdı. Benim için çılgın bir andı” açıklamasında bulundu.

Beşiktaş hakkındaki hislerini de dile getiren Mario Gomez, “Taraftarlar, şehir benim için çok özel. Gerçekten, gerçekten kalbimden bir şey oldu. Buraya gelmek benim için ev gibi hissettiriyor ve her zaman bu duygulara sahip olacağım. Beşiktaş her zaman kalbimde olacak” yorumunu yaptı.

Kaynak: Fotomaç

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.