Nevzat Demir Tesisleri hakkında flaş gelişme!

Başkan Ahmet Nur Çebi, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nin yanında bulunan arazi ile ilgili olarak bakanlıkla görüştü.

A+
A-
16.06.2022

Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Serhan Çetinsaya, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nin yanında bulunan arazi için harekete geçti. Nevzat Demir Tesisleri’nin hemen yanında bulunan araziyi alarak, tüm altyapı tesislerini A takım ile yan yana olacak şekilde Ümraniye’ye taşımak isteyen yönetim çalışmalarını sürdürüyor.

Son olarak Çevre,Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u İstanbul’da bulunan çalışma ofisinde ziyaret eden Ahmet Nur Çebi ve Serhan Çetinsaya, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nin yanında bulunan arazi hakkında konuştu.

Beşiktaş’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Serhan Çetinsaya’nın yaptığı bakanlık ziyareti ile ilgili olarak;

‘Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u İstanbul’daki çalışma ofisinde ziyaret etti. Ziyarette, Asbaşkanımız Serhan Çetinsaya da yer aldı. Ahmet Nur Çebi, ziyaretin sonunda Bakan Kurum’a Beşiktaş forması hediye etti.’ ifadelerine yer verildi.

GundemBesiktas.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.