Genius Hotel İstanbul

Orhan Dom güven tazeledi

Olağan Genel Kurul Toplantısı geçtiğimiz Cumartesi günü Çanak Otel’de gerçekleşti. Genel kurulda tek aday olan Orhan Dom yeniden seçildi.

17.08.2021
A+
A-

1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda tek aday olan Orhan Dom yeniden seçildi. Seçimden önce de Telefon ile bağlanan BJK Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi kısa bir konuşma yapıp, başarılar diledi.

Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan kongrede, divanın seçilmesinin ardından Başkan Orhan Dom kısa bir konuşma yaptı. Konuşması şöyle oldu; ‘’Sayın üyelerimiz ve değerli misafirlerimiz yönetim kurulu adına gene kurulumuza hoş geldiniz der saygılarımı sunarım. 2018-2019-2020 yıllarında derneğimiz yönetim kurulu olarak aktif çalışmalarda bulunduk.

Derneğimiz her üyemiz ve herkes tarafından uğranan ve ziyaret edilen bir dernek haline geldi. Derneğimiz 2018 yılından itibaren tüzük değişikliği ile Spor kulübü derneği kimliğine dönüştürülmüştür.

Böylelikle Çanakkale ilimizde aktif olarak birçok organizasyon yapan derneğimiz daha da aktif olarak yeni başarılara imza atmak üzere, Karete ve Tekwando branşları başta olmak üzere, yüzme, jimnastik, judo, güreş, kort tenis, boks, futbol, masa tenisi, bale ve halk oyunları branşlarında lisanslı sporcularımız ile bir çok turnuvaya katılım sağlanmış ve bir çok dereceler elde edilmiştir.

Yüzme branşında milli yüzücümüz Birgül Erken Kulübümüzün lisanslı yüzücüsü olarak çeşitli etkinliklerde bulundu, kulübümüzü temsilen ödüller de aldı.

1903 Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneğimizin her yıl olduğu gibi 2018-2019 yıllarında Türk Sanat müziği ve Türk Halk Müziği Koroları kurulmuş, bu iki koromuz tarafından da derneğimiz adına konserler düzenlenmiştir.

Ayrıca üyelerimizle mümkün olduğunca irtibat halinde olmaya çalıştık ve tüm etkinliklerimizi üyelerimizin telefonuna mesaj göndererek bilgilendirmelerde bulunduk. Mesaj hattımızı aktif olarak bilgilendirmelerde bulunmak için kullandık.

2020 yılı itibariyle hepimizin yaşadığı ve birçoğumuzun sıkıntılar çektiği Covid 19 hastalığının ortaya çıkması ile 2020 yılı Pandemi yılı oldu. Bu sebeple bu dönemde herhangi bir etkinliğimiz olmamıştır.

Bir çoğumuzun kendinde ve yakınlarında yaşadığı üzücü haberler aldığımız bir dönem oldu. Derneğimiz olarak da çok değerli büyüğümüz ve yönetim kurulu üyemiz olan Tuğrul Bozkurt abimizi bu dönemde kaybettik, bu dönemde kaybettiğimiz tüm değerlerimizi rahmet ve saygıyla anıyoruz.

Derneğimiz, Beşiktaş kulübümüzle ve sayın başkanımız ile hep irtibat halinde Çanakkale için çeşitli projeler ürettik. Bu projelerin hayata geçmesi içinde yönetim kurulumuzla birlikte var gücümüzle çalışmaktayız. Değerli üyeler Genel Kurulumuzun tüm üyelerimize hayırlı olmasını ümit ediyorum’’ dedi.

Gerçekleşen seçimin ardından yönetim şu şekilde oldu: Yönetim Kurulu Asil Üyeleri Orhan Dom, Turgut Bozkurt, Basri Uzel, İnanç Çubuklu, Rıdvan Demirhan, Adil Erte, Refik Olgu Benli, Yıldıray Yüksel, Metin Ablak, Asuman Yıldız, Ahmet Can Aktuna, Serdar Gültekin, Tolga Özbek, Yunus Halis Atıl, Hamdı Ömer Anlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.