ÖZEL | Zokir: Türkiye’nin en iyi takımı Beşiktaş

Geçtiğimiz günlerde ringe Beşiktaş formasıyla çıkan boksör Zokir Rafiew, GundemBesiktas.com’a özel açıklamalarda bulundu.

06.11.2019
640
A+
A-

GundemBesiktas.com editörü Mert Cona’nın sorularını yanıtlayan Tacikistanlı Boksör Zokir Rafiew önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Zokir Rafiew röportajı…

Öncelikle kendinizi tanıtır mısınız ve kariyeriniz hakkında neler söylersiniz?

Zokir Rafiew: Adım Zokir Rafiew, Tacikistanlıyım. Amacım UFC turnuvasına katılmak ve en iyisi olmak. İnşallah bunu başaracağım ve yardıma muhtaç ailelere daha çok destek olacağım.

Türk Boksörlerini takip ediyor musun, onlar hakkında neler düşünüyorsun?

Zokir Rafiew: Evet bazılarını takip edebiliyorum örnek Gökhan Saki. İşlerini iyi yaptıklarını düşünüyorum ve hepsine saygı duyuyorum. Umarım diledikleri turnuvalarda başarılı olurlar.

Beşiktaş’a ilginiz nasıl başladı? Vodafone Park’a hiç geldiniz mi?

Zokir Rafiew: Bence Beşiktaş Türkiye’nin en iyi takımı hatta Müslüman takımlar arasında da en iyisi. Tüm takım ailece mücadele ediyorlar. En yakın arkadaşım fanatik Beşiktaş taraftarı, Beşiktaş’a ilgim onun sayesinde başladı, beraber Beşiktaş’ın maçlarını izlemeye başladığımızdan beri ilgim daha fazla arttı ve elimden geldiğince Beşiktaş maçlarını kaçırmıyorum… Vodafone Park’a daha önce hiç gelmedim ama bunun için sabırsızlanıyorum, umarım en kısa zamanda ve o atmosferde ben de tuttuğum takımın maçını izlerim.

Beşiktaş’ın bulunduğu puan durumundan ve futbolundan memnun musun?

Zokir Rafiew: Bu sezon 5-6 maç izleyebildim, takımın başında yeni bir hoca var ve gün geçtikçe takım daha çok kenetleniyor gibi. Ligin sonunda kupayı Beşiktaş’ın kaldıracağını düşünüyorum ve kalbimde bunu istiyor.

GundemBesiktas.com aracılığıyla Beşiktaş taraftarlarına iletmek istediğin mesaj var mı? onlara neler söylemek istersin?

Zokir Rafiew: Ben iyi bir Beşiktaş taraftarıyım çünkü Türkiye’nin en iyisi onlar. Taraftarların enerjisine hayran kalıyorum, bu işi çok iyi yapıyorlar ve takımlarını en iyi şekilde destekliyorlar. En kısa zamanda Vodafone Park’a gelip onları daha yakından izlemek için can atıyorum.

GundemBesiktas.com ÖZEL HABER

MÇK Modern Çağ Koleji
ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.