Protestolar başladığı zaman geri dönüş çok kolay olmuyor

Mehmet Demirkol, Beşiktaş’taki geleceği oldukça tartışılan Fransız teknik direktör Valerien Ismael hakkında yorumlarda bulundu.

Protestolar başladığı zaman geri dönüş çok kolay olmuyor
A+
A-
19 Ekim 2022 20:17

“Protestolar başladığı zaman geri dönüş çok kolay olmuyor”

Beşiktaş’ın genel durumunu ve teknik direktör Valerien Ismael’in geleceği hakkında konuşan Demirkol, “Büyük takımlarda, ismi taraftar açısından çok yüksek olmayan hocalarda bu tip protestolar başladığı zaman geri dönüş çok kolay olmuyor.

“Beşiktaş geçen seneki Batshuayi gibi”

Çabuk oynamaktansa sürekli acelesi olan bir takım gibi Beşiktaş, sürekli bir acelesi var. Takım Batshuayi’nin geçen seneki son şutları gibi rastgele oynuyor.’

Bunlar bireysel hata değil

Savunma şablonlarının oturmayışı işleri çok zorlaştırıyor. Bu hatalar bireysel değil yapısaldır.

“Rosier’i uçağa bindirip yollarlardı”

Maçın oyuncusu Rosier seçildi. Bardhi o golü atsa, Rosier’i uçağa bindirip yollarlardı.

Top Bardhi’ye geldiğinde, Rosier daha yeni geliyor” dedi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Yönetim, taraftarların tezahüratına göre hareket edecekse bugün hemen o koltukları terketmeleri daha iyidir ! Trübünlerin attığı sloganlarla takıma çalıştırıcı getirilemez diyorum ! Eğer, Ismael’i gönderip yerine Sergen veya Şenol gelirse bu beşiktaşa en büyük bir ihanetin yapılması demektir ! Çünkü, bu iki çalıştırıcı da bugünkü Beşiktaşı herkes mumla aratır mumla ! Umarız yönetim, Türübünleri teslim alan Beşilktaş Düşmanlarının bu oyununu bozar ve ne paahsına olursa olsun Ismael’in arkasında durur. Aksi halde Beşiktaşın bittiği gündür !