Şenol Güneş, Omar Colley’e kritik görev verdi

Şenol Güneş, derbide Omar Colley’e güveniyor.

Şenol Güneş, Omar Colley’e kritik görev verdi
A+
A-
27 Mart 2023 10:42

Derbi hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş’ta Şenol Güneş, Fenerbahçe’nin formda ismi Enner Valencia için önlemini aldı. Kurt hoca, Ekvadorlu golcü için takım savunması yerine bireysel durdurma planı hazırladı. Şenol Güneş, Valencia’yı durdurma görevini yeni transferlerden Omar Colley’e verdi.

Gambiyalı stoperin, maç boyunca tecrübeli forvete yakın markaj uygulayarak rakibine boş alan bırakmayıp skor üretmesine engel olması düşünülüyor. Savunma tandeminde formayı Romain Saiss’ten kapan ve Tayyip Talha Sanuç ile beraber iyi bir ikili olan Colley, derbide kalitesini gösterip, savunmanın liderliğini de ele geçirmeyi amaçlıyor.

Kaynak: Fanatik

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Valemcia’yı bu ıskacı Colley dururacakmış ! Şenol Hoca hakkaten bir sihirbaz azizim, bir sihirbaz ! Daha önce Saiss’ten orta saha oyuncusu olur mu diye bu keşfi yapmaya kalktı !!! Halbu ki, bu olay, Saiss’i keşfetmek değil onu Beşiktaşta daha da gözden düşürmek için Hoca’nın yaptığıbir plandı ! Şimdi de Colley’ ve Ghezzzal’a müthiş fikirleriyle görevler verip FB’yi yıkmayı planlıyor ! Bana sorarsanız bu hoca aslında hiç bir şey bilmiyor futbolu ve futbolculuğu tamamen unutmuş görünüyor ! Ve bu gerçeği anlayana kadar Beşiktaş Camiası çok büüyük bir zman kaybına uğrayacak da kimsenin bu zamanı geri getiremeyeceği bilinmiyor !