Genius Hotel İstanbul

Sergen Yalçın için flaş gelişme! Yönetimin kararı…

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, uzun süredir alınan başarısız sonuçların ardından dün de Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund’a 5-0 yenilerek sıfır çekti ve eleştirilerin odak noktası oldu.

08.12.2021
A+
A-

Sergen Yalçın Beşiktaş beraberliğinin devam edip etmeyeceği merak konusu olurken iki tarafta sessizliğini koruyor Fanatik’in ulaştığı son bilgiye göre yöneticilerin büyük bir kısmı başarısız gidişattan dolayı Sergen Yalçın’ı sorun tutarak başkanı Ahmet nur Çebi’ye ayrılık için baskı yapıyor.

TAKIM OLUMSUZ ETKİLENDİ

İdarecilerim bir kısmı takımın sezon başında yeterince çalışmadığı yönünde Sergen Yalçın ile olan kontrat süresinin uzunca bir dönem sürmesi nedeniyle takımın olumsuz etkilendiği görüşü hakim.

YENİ HOCA KONUSUNDA BELİRSİZLİK VAR

Diğer yandan taraftarın büyük bir kısmı hala çifte kupalı Sergen Yalçın’ın arkasında duruyor. Taraftar tepkisinden de çekinen yönetim henüz radikal bir karar alma taraftarı değil. Ayrıca sezonun çok kritik bir döneminde göreve getirilecek hoca konusunda da ciddi bir soru işareti var.

YÖNETİM BEKLEYECEK

Bu şartlarda yönetim cephesinden bir hamle gelmesi beklenmiyor. Sergen Yalçın ise çok kritik bir karar aşamasında…En yakınları bile teknik adama ulaşamıyor. Beşiktaş’ta bu gece itibariyle sıcak saatler yaşanması beklenmiyor.

Kaynak: Fanatik

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Suç hep sergendemi topçuları yokmu merak ediyorum yada gelen yeni hoca bu sene ne yapacak hayırlısıyla

  2. Anonim dedi ki:

    kim ne derse desin bir beşiktaş taraftarı olarak hemde 60 yaşını geçmiş bir taraftar olarak diyorumki sergenle yola devam edilmeli. takım içinde ayıklanma yapılmalı piaanıcmiş, batsuamiş ötekinin adını bile unuttum bunların kesin gitmesi gerek.vida miaadını doldurdu, atibayı teknik kadroya çekmek gerek uzun lafın kısası ben bir tarftar olarak bunları görebiliyorsm sayın sergen hocamda görüyordur muhakkak, burası beşiktaş ne takımımdan nede sergenden vaz geçerim bu oyuncuların sergeni yıpratmasına musadee etmiyelim lütfen…