Sergen Yalçın’dan son dakika Beşiktaş sözleri!

Beşiktaş’ta teknik direktör adayları arasında olan Sergen Yalçın’dan son dakika açıklaması geldi.

Sergen Yalçın’dan son dakika Beşiktaş sözleri!
A+
A-
25 Ekim 2022 17:38

Beşiktaş’ta Valerien Ismael ile yolların ayrılması beklenirken adı yeniden hocalık için geçen Sergen Yalçın’dan açıklama geldi.

A Spor’da konuşan Yalçın, “Ben Beşiktaşlıyım. Beşiktaş’ın başında bir teknik direktör varken bu konularla ilgili konuşmam yanlış olur. Ben Beşiktaş’ın evladıyım. Benim her zaman isteyeceğim şey Beşiktaş’ın başarılı olmasıdır.” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    BEŞİKTAŞ Yönetiminin ve dikkatine !.. Ismael’in hemen gönderilmesi gerekiyordu ve bunu gerçekleştirdiniz… Çünkü,, daha fazla kalması asla doğru değildi ve hemen gitmeliydi ! Şimdi ise, çok daha önemli bir sorunla karşı karşıyayız ! Ya, bindirilmiş kıtaların, ya Turkuvaz Vasının ve A Spor Camiasının ya da Beşiktaş Düşmanı Spor yazarlaıının dayatması ile Sergen veya ŞenolGüneş’le anlaşacaksınız; yahutta bunların kayığına binmeyi reddedip, çok daha fazlasını ve kariyer sahibi bir yabancıyı Beşiktaş’ımızın başına getireceksiniz…Bendenizin acizane önerisi şu ki, Beşiktaşımız her şeyin en iyisine ve güzeline layıktır ve çalıştırıcı olarak da Alman THOMAS TUCHEL’in takımın başına getirilemsini istiyorum.