Söz tutulmalı

1903 Cemiyeti Kurucu Başkanı Masis Kuyumcu yazdı.

03.06.2020
268
A+
A-

Dünya’nın başına bela olan Covid-19 virüsünün yarattığı küresel can kaybı yürekleri dağlıyor. Hayatını kaybedenlere rahmet tedavi altında olanlara acil şifalar diliyorum.

Bu salgının beraberinde yaşanan küresel ekonomik kriz de kolay altından kalkılacak durumun ötesinde gözüküyor.
Maçlar 12 Haziran”da kaldığı yerden devam edecek.

Tek dileğimiz, virüsün bu zaman diliminde, tekrar yayılma hareketine geçmemesi çünkü böyle bir olasılık gerçekleşirse, faturası çok ağır olur.
Futbolun ağırlaşan mali yükü karşısında yeni fikirler ortaya çıkıyor. Bu fikirlerden biriside, seyircisiz zamanlarda resminle tribünde yerini al.

Beşiktaş yönetimi bu yolda harekete geçti ve kampanya başlattı. Şimdiden taraftar arasında heyecan yaratan bu fikir, bu heyecanı maddi kazanç olarak hangi seviyeye çıkaracak göreceğiz. Çünkü bu fikir gerekli sinerjiyi meydana çıkarırsa, gelecek fikirlere hayat verir.

Corona,pandemi, maç, mali kriz hepsi Arap saçı gibi birbirine karışmış halde, bu saçı en iyi düzelten işi kurtarır, çözemeyen ise karanlığa doğru bir adım daha atar.

Önümüzdeki sezon içlerinde kaybedecek bir şeyi kalmayan ve elinde direkt oynatacağı ve verim alabileceği, uygun maliyetli oyuncuları olan tek takım Beşiktaş. Doğru harcama ve transfer planlamasıyla gelecek yıl Beşiktaş’ın yılı olur.

Hesap sorma sloganları ile gelen yeni yönetim Ernst&Young Bağımsız Denetim Raporu acilen camiaya açıklamalıdır.

Sahte üyelerle ilgili fotoğraflar,

kamera kayıtları,bilirkişi raporları ortada bunlarla ilgili de yapılması gereken ne ise yapılmalı.

Artık ucu nereye kime dokunuyorsa söz verilen şeyler yapılmalı.

Masis KUYUMCU

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.