Modern Çağ Koleji

Torunoğulları fiyaskosu

Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Erdal Torunoğulları, Siyah-Beyazlı camiada eleştirilen isimlerin başında geliyor.

18.09.2020
A+
A-

Transfer sezonunda Beşiktaş taraftarları haberlerde en çok “Erdal Torunoğulları anlaşamadı, Başkan Çebi devreye girdi ve anlaştı.” cümlesi ile karşılaşıyor.

Erdal Torunoğulları daha önce Welinton ile anlaşmış, Kulüp Başkanı anlaşılan tutarı çok bulmuş ve araya girerek indirip talebinde bulunmuştu. Şimdi aynı tip haberlerin Gökhan Töre için de yazılması dikkat çekiyor.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile Transfer Komitesi ve Beşiktaş A. Ş. Başkanı Erdal Torunoğulları arasında yaşanan bu olaylar taktik midir yoksa gerçekten de böyle midir bilinmiyor ama bu durumun Beşiktaş’a zarar verdiği ve camiada rahatsızlık yarattığı konuşuluyor.

Transfer Sihirbazı” lakabıyla anılan Transfer Komitesi Başkanı Erdal Torunoğulları’nın, peş peşe gelen bu haberler sonrasında “eğer Torunoğulları ikna edemiyorsa neden Transfer Komitesi’nin başında görev alıyor?” gibi soruları da beraberinde getirdi.

Geç kalan transferler sonrasında Şampiyonlar Ligi’nden elenen Beşiktaş, lig başlamasına rağmen henüz forvet ve sağ bek transferlerini bitirememesi de diğer eleştiri konusu.

GundemBesiktas.com

#BırakmamSeni
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.