Tüm yük Ghezzal’de

Kara Kartal’ın Cezayirli yıldızı Rachid Ghezzal, bu sezon başarılı bir performans ortaya koysa da hücum hattının etkisizliği sebebiyle pasları asist olarak kayıtlara geçemedi.

Tüm yük Ghezzal’de
A+
A-
12 Mayıs 2022 10:57

Fenerbahçe derbisinde sezon sonunda takımda olmayacakları kesinleşen Cyle Larin ve Michy Batshuayi’yi birlikte sahaya sürse de bu ikiliden istediği geri dönüşü alamayan teknik direktör Valerien Ismael’in, 3-4-1-2 yerine 3-4-3’e döneceği ve rachid Ghezzal‘dan daha fazla skor yükünü sırtlanmasını istediği belirtildi.

Tecrübeli oyuncu, asistçi kimliğine ek olarak sık sık ceza alanı dışından rakip kaleyi yoklayacak. Ve duran toplarda vuruş önceliği, Cezayirli futbolcuda olacak.

30 yaşına kutlama

Ghezzal için Nevzat Demir Tesisleri’nde doğum günü etkinliği yapıldı. 9 Mayıs 1992 doğumlu olan yıldız futbolcuya, takım izninin bitmesi sonrasında gecikmeli olarak kutlama gerçekleştirildi.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Futbolcumuz Rachid Ghezzal’ın doğum günü, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde pasta kesilerek kutlandı. Teknik direktörümüz Valerien Ismael, teknik ekibimiz ve futbolcularımız, yeni yaşında Rachid Ghezzal’a mutluluklar dilediler” ifadeleri kullanıldı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Beşiktaşlıların basireti tamamen bağlandı azizim bağlandı ! Bu yıl maçlarda ne doğrdürüst korner ve ne de frikik atabilen Ghezzal FB maçında hernasılsa bir penaltı golü buldu, adamı yere-göğe sığdıramıyorlar !Oysa, bu adamın Beşiktaş formasını hakedip-etmemesi bana göre tartışılır ! Adam bir defa sağ ayağıyla topa vuramıyor…İkincisi, ne korner atabiliyor ne de frikik ! Böyle olmasına rağmen her maçta kornerleri ve frikikleri o atıyor ! Şimdiye kadar bi frikik golü var mı? Yok ! Kafa toplarına sıçrayamıyor ! Sağ kanatta sürekli çalım akaçıyor ve topu kaybettiğinde rakibe faulü basıyor ! Ama, FB maçında penaltımızı attı ! Ghezzalll, Ghezzall çok yaşa !.. Allah size akıl-fikir versin !