Valerien Ismael: Batshuayi patlama yapacak

BeşiktaşIı takip eden medya mensuplarıyla iftar da bir araya gelen siyah beyazlıların çiçeği burnunda teknik direktörü Valerien Ismael, birçok konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Valerien Ismael: Batshuayi patlama yapacak
A+
A-
29 Nisan 2022 11:28

Sportif Direktör Ceyhun Kazancı ile birlikte Beşiktaş’ı takip eden medya mensuplarıyla iftar da bir araya gelen siyah beyazlıların çiçeği burnunda teknik direktörü Valerien Ismael önemli açıklamalar yaptı.

Batshuayi de her şeyin farkında

Sportif direktör Ceyhun Kazancı‘nın tesislerde düzenlediği iftarda açıklamalarda bulunan Ismael, eleştirilen golcü Batshuayi’ye sahip çıkararak, “Golcüler farklı insanlardır, onlara moral lazım. Batshuayi de her şeyin farkında. Dünyanın her yerinde santrforlar çok fazla kazanır. Parasının hakkını vermek için çabalıyor, vermeli de. Ben Batshuayi’nin kalan son 4 maçta patlama yapacağına inanıyorum“ dedi .

Chelsea üçlü savunma ile şampiyon oldu

Fransız hoca üçlü sistem ile ilgili gelen eleştirilere, “Dünyanın her yerinde tepki oluyor, bunu normal karşılarım Burada da olabilir. Bu sistemi oturtmaya çalışacağım. En büyük avantajım yeni sezonda kendi takımımı yapma fırsatım olacak. Eğer bunu yaparsam sorumluluk da bende olacak doğal olarak. Chelsea bu üçlü savunma ile şampiyonlar ligini aldı” diye konuştu.

Türklerle iç içeydim

Almanya’da Münih’te yaşadığını ve Türklerle hep bir arada olduğunu belirten İsmael şunları söyledi:

“Almanya’da kuaförüm bile Türk Bu yüzden burada sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum. Beşiktaş ile ilgiliydim. Hatta kardeşlerimin Türkiye’de tuttuğu takım da Beşiktaş’tı.”

Daha karar vermedik

“Tabii ki kadroda değişim olacak. Gideceklerle ilgili henüz karar vermedik. Ceyhun Kazancı ile sürekli görüşüyoruz. Örneğin Vida‘nın durumu da öyle. Ne olumlu ne olumsuz kararım var.”

Taraftarın ne istediğini çok iyi biliyorum

“Beşiktaş taraftarının ne istediğini çok iyi biliyorum. Sezon ortasında takımı kabul etmemin nedeni projenin ve fırsatın büyüklüğü. Beşiktaş’ı buraya gelmeden önce de biliyordum. Beşiktaşlı birçok arkadaşım da vardı.”

Kalan maçlarda en iyi sonuçları alıp yeni sezona başlayacağız

“Kasımpaşa maçında rakip koşarken onları yakalamakta zorlandık. Bunda bizim hatalarımız ana etkendi. Bireysel hataları azaltmadıktan sonra 3’lü ya da 4’lü oynamamızın bir önemi yok. Süper Lig zorlu bir lig. Maçlar ilerledikçe bunu daha da iyi görüyoruz. Önlemlerimizi alacağız, hatalarımızı düzelteceğiz ve kalan maçlarda en iyi sonuçları alıp yeni sezona başlayacağız.”

Kaynak: Ajansspor

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.