Weghorst’un dövmecisi konuştu: Beşiktaş…

Beşiktaş’ın transfer gündemindeki Wout Weghorst’un dövmecisi Mert Mutluer, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

A+
A-
17.06.2022

Mert Mutluer’in Kartal Analiz’e yaptığı açıklamalar şöyle:

“GELİRSE İLK DÖVME KARTAL OLUR”

“Weghorst ile Belçikalı bir arkadaşım tanıştırdı beni. Birkaç dövme yaptık ona. Daha da dövme planlarımız vardı. Biraz yarıda kaldı. Araya pandemi girdi. Kendisi beni Almanya’ya davet etti. Ama biz rezervelerden dolayı çok fazla fırsat bulamadığımız için tam bir vakit ayıramadık o kısma. Daha sonra böyle bir olay gerçekleşti. İnşallah gelirse kaldığımız yerden devam edeceğiz dövmelerine.. İlk yaptıracağım şey de herhalde kartal dövmesi olur diye düşünüyorum.”

“HANGİ TAKIM DİYE SORDUM, BEŞİKTAŞ TARAFINI SEÇTİ AMA…”

“Transferiyle ilgili çok kesin bir şey ben de bilmiyorum. Ama benim konuştuğum kadarıyla Antalya’da bir tatil planı var. O sırada da dövmelerini yapacağız. Ben kendisine böyle bir espriyle zaten sormuştum ‘Türkiye’ye gelirsen, hangi takımda oynamak isterdin, Fenerbahçe mi Beşiktaş mı?’ diye. Kendisi Beşiktaş tarafını seçti. Daha çok istek var oradan gibi konuştu. Öyle bir muhabbetimiz, öyle bir diyaloğumuz oldu.

Onun ardından dövmeye geri döndük zaten. Bazı haberler vardı. Türkiye’ye işte gitmesini istemeyenler var gibisine falan. Ben kendisine de sordum onu da. Öyle bir şey yok dedi. Hatta ona ‘Ne yaptın, son gelişmeler nedir?’ diye sordum.

Milli takım hocasıyla konuşup geri döneceğini söyledi bana. Bunları konuştuk. Ben de net bir şey bilmiyorum. Şimdi ne söylesem yalan olur. Ben konuştuklarımı söylüyorum sadece ama dövmelerine devam edeceğimiz kesin.”

 

 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.