Aboubakar gerçekleri ortaya çıktı!

Beşiktaş’ın lig ve Avrupa’da erken havlu atması sonrasında yeni yönetim radikal kararlar aldı.

Aboubakar gerçekleri ortaya çıktı!
A+
A-
14 Aralık 2023 10:03

Siyah-Beyazlılar’dan yapılan açıklamada, Vincent Aboubakar, Rachid Ghezzal, Valentin Rosier, Eric Bailly ve Jean Onana’nın kadro dışı bırakıldığı duyuruldu.

Kara Kartal’da kadro dışı kalan futbolcular, isyan bayrağını açtı! Vincent Aboubakar’ın temsilcisi, “Kulüp sporcunun durumunu ayrıntılı şekilde kamuoyu ve bizlerle paylaşmalı. Bekleyip ona göre rota çizeceğiz” dedi.

Rachid Ghezzal, “Sakatlıklar yaşadığım doğru. Bunun dışında en küçük bir kötü davranışım olmadı. Beni çok üzen ise kimsenin gelip konuşmaması. Varsa eksikliğim, hatam söylenmedi. Durumu sosyal medyadan öğrendim. İnanamadım” diye konuştu.

Eric Bailly’nin temsilcisi, “Ortada büyük haksızlık var. Takımın genel durumu ortada. Bailly arkadaşlarından farklı ne yapmış. Marka değerini bu şekilde düşürmeye kulübün hakkı olamaz. Haksızlığa karşı elimiz kolumuz bağlı olmayacak. Tam aksi tutum içinde olacağız” dedi.

Valentin Rosier’in temsilcisi, “Oyuncumuz takım içinde en çok sevilen biri. Türk medyasında yetkililer, ekibin maskotu olduğunu defalarca açıkladılar. Gelişmelere göre hareket edeceğiz. Ne hocası, ne de yönetimden diyalog olmadı. Kulüp profesyonelce yaklaşmadı” ifadelerini kullandı.

Vincent Aboubakar’la ilgili şok bir gerçeğe ulaşıldı. Geçen ay milli arada ülkesi Kamerun’a giden Vincent Aboubakar, sonrasında eşinin rahatsızlığını mazeret göstererek Paris’e gitmişti.

Ancak oyuncunun, ailesiyle ilgili olarak sorunlardan dolayı değil, saç ektirmek için Paris’e gittiği ortaya çıktı!

İstanbul’a dönüşte 3 hafta toplara kafa vurmaması istenen yıldız futbolcu, bu kez de sakat olduğunu iddia ederek maçlara çıkmıyor ve bireysel idman yapıyor.

Ayrıca kulübün haberi olmadan 2 kez Paris’e kontrole gidiyor. Tüm bu yaşananların ardından yeni yönetim, kulüp yetkililerinden de bu durumun onaylanması sonrasında Aboubakar’ı kadro dışı bırakıyor.

Kaynak: Fanatik

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.