Adliyede hakim sahada hakem yok!

Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi Av. Uğur Poyraz, VAR kayıtlarının açıklanması ile ilgili Gündem Beşiktaş’a özel açıklamalarda bulundu.

Adliyede hakim sahada hakem yok!
A+
A-
3 Ocak 2023 22:20

Sözlerine 37 yıldır avukatlık yaptığını belirterek başlayan Poyraz, Türkiye’de hakimler ve hakemlerin pozisyonları belli, bilgi ve beceri olarak yetersiz olduklarını hayatımızın her noktasında görüyoruz dedi.
Hakimlerin ve hakemlerin verdiği kararlardan kimsenin memnun olmadığını söyleyen Poyraz, bunu gidermenin yolunun adalet istemekten geçtiğini belirtti.

Türkiye’de sadece canı yananın adalet istediğini söyleyen Poyraz, adaletin herkes için ve her zaman gerekli olduğunun altını çizdi.

SİYASET HAYATIN HER ALANINDA
Türkiye’de siyaset hayatın her noktasında söz sahibi, siyasetin spor’dan sanat’a her noktaya sirayet ettiğini belirten Poyraz, TFF başkanlığına seçilen kişilerin talimat doğrultusunda seçildiğini belirtti.

VAR KAYITLARI HER ZAMAN AÇIKLANMALI
Av. Uğur Poyraz, “Beşiktaş lehine bir hata yapıldığında buna bir Beşiktaşlı olarak karşı çıkmak bizim görevimiz, önce kendimiz için dürüst olacağız sonra herkesten bu dürüstlüğü bekleyeceğiz, insanlara ellerin kirli demeden önce ellerimizin temiz olduğuna emin olmalıyız” dedi.

Beşiktaş-Gaziantep maçının VAR kayıtlarının açıklanması ile ilgili de konuşan Poyraz, Galatasaray maçında yapılan hatanın üstünü örtmek ve bakın bu hatalar herkese yapılıyor diyebilmek için çaresizce yapılan bir plan olduğunu düşündüğünü söyledi.

GundemBesiktas.com / Gökhan Önel

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.