Ahmet Nur Çebi, Dursun Özbek ve Büyükekşi’ye sert yanıt verdi!

Ahmet Nur Çebi, gündeme ilişkin sert açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi, Dursun Özbek ve Büyükekşi’ye sert yanıt verdi!
A+
A-
5 Mayıs 2023 13:27

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park’ta düzenlenen basın toplantısında gündeme dair konuştu.

TFF Başkanını eleştiren Çebi, “TFF’nin demokratik ve tarafsız olduğunu göstermesi gerekiyor. TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi iyi niyetli ama bugüne kadar konuları çözdüğünü göremedim. Çözemiyorsanız, gitmeyi bilmeniz lazım!” dedi

Ligden çekilen takımlar hakkındaki karara ilişkin görüşlerinin değişmediğini belirten başkan, “Beşiktaş şampiyon bile olsa, ligin tescil edilmesini kabul etmeyeceğim! Ben bunları ikinci yarı başlamadan söyledim! Tescili bu şekilde kabul etmiyorum! Nokta!” yorumunu yaptı.

Ekibine güvendiğini aktaran Ahmet Nur Çebi, “Olağanüstü şartlar gerçekleşmediği sürece, yöneticilerim, hocam ve oyuncularımla devam etmeyi düşünüyorum. Gerekmedikçe bir değişiklik olmayacak. Bir hata varsa, ben de sorumluyumdur. Başarısızlıkta ben suçluyum, bunu bilerek çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk yarışının bitmediğini vurgulayan Çebi, “Dursun Özbek’in ‘Şampiyon belli’ sözüne katılmıyorum. Sayın Galatasaray Başkanımız hiç tarzı olmayan bir durumda, nedenini anlamış değilim! İlk gördüğümde de kendisine soracağım. ‘Sen çok mütevazi biriydin, sana ne oldu?’ diyeceğim. Tribünlere oynamaktan vazgeçelim. Yöneticiler olarak çok yakın aile ve iş ilişkilerimiz var. Taraftara hoş olsun diye kavga mesajı vermem! Buna sona verelim” değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.