Ahmet Nur Çebi’den tarihi çıkış!

VAR kayıtlarının açıklanmasının tartışmaları sürüyor. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, tarihi bir çıkışa hazırlanıyor: Beşiktaş’ın da Galatasaray’ın da maçları tekrarlansın.

Ahmet Nur Çebi’den tarihi çıkış!
A+
A-
6 Ocak 2023 14:47
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, önemli bir çıkış yapmaya hazırlanıyor. Çebi, TFF’ye başvururak, iki maçın da tekrar edilmesini talep edecek. VAR kayıtlarının yayınlanmasıyla Beşiktaş’ın haksız bir şekilde puan aldığı algısının yaratıldığını düşünen Çebi, “Oysa biz Gaziantep’te 2 puan kaybettiğimizi düşünüyoruz. Buyurun, 25. dakikadan itibaren Gaziantep maçını tekrar edin ve Beşiktaş da 10 kişi olsun. Biz takımıza güveniyoruz” diyecek.
Galatasaray maçı da tekarlansın
Başkan Ahmet Nur Çebi, 65 dakika 10 kişi olarak Gaziantep FK maçını yeniden oynamaya hazır ancak bir şartı var. Çebi, TFF’ye “Demir Grup Sivasspor-Galatasaray maçı da  Sivas’ın ofsayt gerekçesiyle iptal edilen golü geçerli sayılsın ve maç o dakikadan itibaren yeniden oynatılsın” diyecek. Sivasspor’un maçın 50. dakikasında Fredrik Ulvestad ile bulduğu gol VAR incelemesi sonrası iptal edilmişti.

Gözler Galatasaray’a çevrilecek

Evet, TFF’nin büyük yankı uyandıran VAR kayıtları açıklamasına karşı Beşiktaş Başkanı, tarihi bir meydan okumayla cevap vermeye hazırlanıyor. Çebi, kurmaylarıyla bir değerlendirme yaparak, TFF’ye bu teklifini resmi olarak bildirmeye hazırlanıyor. Bu dilekçe verildikten sonra kamuoyunda büyük bir ses getireceği de muhakkak. Bu noktada gözler Galatasaray Kulübü’ne çevrilecek ve nasıl bir tepki vereceği merak edilecek.

Kaynak: Ajansspor

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.