Ali Ece’den Omar Colley yorumu

Ünlü spor yorumcusu Ali Ece, Beşiktaş’ın yeni transferi Omar Colley hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Ali Ece’den Omar Colley yorumu
A+
A-
22 Şubat 2023 11:21

Spor Toto Süper Lig’deki ara transfer döneminde savunma hattına İtalya Serie A ekiplerinden Sampdoria’dan Omar Colley’i transfer eden siyah beyazlılar yaptığı bu transfer hamlesiyle dikkatleri çekmişti.

Omar’ın nasıl bir performans sergileyeceği şimdiden büyük bir merak konusu haline gelirken, ünlü yorumcu Ali Ece, Vole’nin YouTube kanalında Omar Colley hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Ali Ece, siyah beyazlıların yeni transferi hakkında yaptığı açıklamalarda ;

Beşiktaş’ın Sampdoria ile oynadığı hazırlık maçında sahanın en iyi isimlerinden biri Omar Colley’di. Atletik bir oyuncu, kafa vuruşlarında çok iyi, alan adam markajı konusunda da çok başarılı bir isim. Beşiktaş’ta ise Omar’ın birlikte oynayacağı partnerinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Eğer yanında Saiss ile oynamayacaksa bir anlamı yok.  Yeni transfer Omar Colley’in yanına Tayyip Talha’yı da, Welinton’u da koysan savunmada yaşanan problemler devam eder. Stoper tandeminde uyum çok önemlidir. Beşiktaş’ta özellikle de bu sezon savunmada büyük bir uyum sorunu var. ‘ ifadelerini kullandı.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Hayret ! Hayret ki ne hayret ! İlk defa Saiss’i beğenen Beşiktaşlı bir spor yazarı görüyorum. Oysa, Dünya Karmasına başarılı oyunu ile seçlen Saiss, amuda da kalksa başta Şenol Hoca ve Beşiktaş Düşmanı bir sürü spor yazarı tarafından beğenilmiyor ! Yeni tarnsfer Omar’ın yanında Tayyip Takha’nın, velinton’un veya Necip’in oynaması demek defansproblemlerinin hiç aravermeden devam edecek demektir. Sağolasın Ali Ece ! Spor Basınına ve usta yazar yaftalı acemi yazarlara çok büyük bir ders veridin ! Bu derslerine devam etmeni istiyoruz !