Ali Gültiken: N’Koudou’nun gözden çıkarılması hata değil

Beşiktaş’ın efsane futbolcularından, spor yorumcusu Ali Gültiken, Georges Kevin N’Koudou’nun son haftalarda gözden çıkarılması ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

Ali Gültiken: N’Koudou’nun gözden çıkarılması hata değil
A+
A-
7 Mart 2023 10:57

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ta son haftalarda Teknik Direktör Şenol Güneş’in iyice gözünden düşen ve kadroda kendisine yer bulamayan Georges Kevin N’Koudou’nun ara transfer döneminde de takımdan ayrılabileceği iddia edilmişti.

N’Koudou ara transfer döneminde farklı bir takıma imza atmazken, tecrübeli teknik adam Şenol Güneş’in de oyuncusuyla ilgili olarak aldığı karardan dönmemesi bekleniyor.

Son haftalarda oynanan müsabakalarda kamp kadrosuna dahi alınamayan N’Koudou ile ilgili olarak alınan kararı değerlendiren spor yorumcusu Ali Gültiken, yaptığı değerlendirmelerle büyük de bir destek topladı. Gültiken, yaptığı açıklamalarda ;

Ben hata olduğunu düşünmüyorum. O bölgede Cenk’le beraber forvet olarak Muleka da var. Şimdi altyapıdan Semih de geldi. Oranın verimliliğindeki sıkıntı, orayı asiste etmekle alakalı. Yani Ghezzal gibi bir oyuncu sahada olabilse bu oyuncuların performansları da farklı hale gelecek. Şimdi Maxim’in önümüzdeki haftalarda ilk 11’de şans bulmasıyla bu tarif ettiğimiz şeyler biraz daha ete kemiğe bürünecektir. Bu oyuncular da çok daha etkili hale geleceklerdir. ‘ ifadelerini kullandı.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Vay be ! Ne büytük bir keşif ? N’Kodu’nun gözden çıkasrtılması hata değilmişmiş ! YUav, bunalr da spor yazarı-yorumcusu da siz kalkıp bunalrı diniliyorsunuz ! Aklınıza şaşıyorum !