Antrenörümüzü belli olur olmaz en kısa sürede bildireceğiz!

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, flaş bir teknik direktör açıklaması yaptı.

Antrenörümüzü belli olur olmaz en kısa sürede bildireceğiz!
A+
A-
25 Aralık 2023 18:05

A Spor’a konuşan Hasan Arat yaptığı açıklamada, “Bizim kendi ifademiz olmadan ortaya çıkan isimlerin konuşulmasına çok itibar etmemek lazım. Haklı olarak birçok alternatifi konuşuyor medya. Görüştüğümüz hocalar var. Çok kısa sürede açıklanacaktır. Bu bilgiyi bizden duymanız gerekiyor. Yakındır, çok uzak değil, yakın zamanda bir açıklama yapılacaktır.” dedi.

Rıza Çalımbay’ın açıklamalarına değinen Arat, “Rıza Hocamız kıymetlimizdir, efsanemizdir, unutulmaz kaptanımızdır. Beşiktaş, Rıza Hoca’yı tartışmaz. Profesyonel bir ayrılıktır. Gönülde ayrılık mümkün değildir. Bu geçici bir ayrılıktır.” şeklinde konuştu.

TRANSFER AÇIKLAMASI

Transferle ilgili konuşan Hasan Arat, “Transfer haberleri de çok normal. Birçok oyuncu gündemde. Bütün bunlar, transfer tarihi başlar başlamaz duyacaksınız. Çok önemli sakatlarımız var. Onları rehabilite etme imkanımız var. Antrenörümüz olacak. Antrenörün belirlenmesiyle birlikte hareket planı yerine getirilecektir. Beşiktaş’ın geçici sıkıntısı bir gerçektir ama Beşiktaş bu sıkıntıların altından çabuk kalkacaktır. Camiamız, bu sıkıntıların üstünden gelecektir.” ifadelerini kullandı.

Kadro dışı kalan oyuncular için konuşan Beşiktaş Başkanı Arat, “Bu sporcular, kontratlı sporcularımız. Antrenörümüz gelince bu kararı değerlendirecektir. Bu sporcularla çalışmaya devam edeceğiz. Kararı, yeni gelen antrenörümüz verecektir. Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar çok ciddi çalışmalar yapıyor. Sakat ve dışarıda antrenman yapan oyuncularımızın dönmesini yeni antrenörümüz verecektir. Antrenörümüz belli olur olmaz kararı en kısa sürede bildireceğiz.” dedi.

Alanyaspor maçı sonrası yolların ayrıldığı Rıza Çalımbay’ın kulübün efsanesi olduğunu belirten Arat, “Beşiktaş camiası Rıza Çalımbay’ı tartışmaz” dedi. Hasan Arat, yeni teknik direktörün ise kısa süre içerisinde açıklanacağını kaydetti.

Başkan Arat’ın açıklamaları şu şekilde:

“Rıza hocanın yeri başkadır”

“Rıza hocamız bizim kıymetlimizdir. Beşiktaş’ın efsanesi ve unutulmaz oyuncusudur. Bizim gönlümüzde her zaman yeri başkadır. Beşiktaş camiası Rıza Çalımbay’ı tartışmaz.”

“Yeni hocayı açıklayacağız”

“Görüştüğümüz hocalar var. Çok kısa sürede açıklanacaktır. Beşiktaş’ın geçici sıkıntısı bir gerçektir ama Beşiktaş bu sıkıntıların altından çabuk kalkacaktır.”

“Futbolcu transferi de gündemde”

“Aynı antrenör transferinde olduğu gibi futbolcu transferi de çok gündemde. Bütün bunları transferi dönemi açıldığı gibi bizden duyacaksınız. Çok sakat futbolcumuz var, onlar rehabilite olacak. Bunun için en önemlisi antrenörümüz olacak. Onun planıyla tüm ihtiyaçlar giderilecek.”

Kadro dışı bırakılan oyuncular

“Bu sporcular bizim kontratlı oyuncularımız. Antrenörümüz geldiği anda bu kararı değerlendirecektir. Biz şu anda kontratlı sporcularımızla çalışmalarımıza devam edeceğiz ve bu kararı antrenörümüz verecektir. Bildiğiniz gibi Samet Aybaba, Feyyaz Uçar çok ciddi çalışmalar yapıyor. Sakat ve dışarıda antrenman yapan oyuncularımızın bir an önce takıma dönmesi için de her türlü çalışmaların antrenör tarafından yapılacağını düşünüyoruz. Antrenörümüz belirlenir belirlenmez, bu kararları hızlı bir şekilde sizlere duyuracağız.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.