Başkan Hasan Arat’tan taraftarlara ‘Gezi’ desteği!

Başkan Hasan Arat, Çarşı Davası’nda yargılanan Beşiktaşlı taraftarlara destek olmak için Çağlayan Adliyesi’ne geldi.

Başkan Hasan Arat’tan taraftarlara ‘Gezi’ desteği!
A+
A-
1 Şubat 2024 21:29

Gezi Parkı Davası sırasında Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı’nın mensuplarının aralarında bulunduğu 35 sanığın “Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını engellemeye teşebbüs etmek”, “Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu’na muhalefet”, “terör örgütü kurma veya yönetme ile örgüte üye olma” suçlarından yargılandığı davanın yeni duruşması bugün gerçekleştirilecek.

Kamuoyunun “Çarşı Davası” olarak bildiği davanın bugünkü duruşmasına Çarşı’ya destek olmak üzere Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Çağlayan Adliyesi’ne geldi.

HEP DESTEĞE GELİYOR

Hasan Arat’ın kamuoyunda “Çarşı davası” olarak bilinen ve içlerinde Beşiktaş’ın Çarşı taraftar grubu üyelerinin de olduğu 35 sanığın yargılandığı davada, taraftarlara destek için hep duruşma salonlarındaydı. Duruşmalara Beşiktaş Yönetim Kurulu’ndan kimse katılmazken, yönetimdeki görevlerinin bitmesine rağmen Hasan Arat’ın katılması dikkat çekmişti.

Başkan Hasan Arat, bugünkü duruşmada Av. Altın Mimir ve Divan Kurulu Üyesi Av. Ali Rıza Dizdar’dan davanın seyrine dair bilgiler aldı.

Kaynak: Odatv

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.