Beşiktaş ile Atletico Madrid bu sefer depremzedeler için sahada!
Daha önce birçok kez karşı karşıya gelen 120. yaşlarını kutlayan Beşiktaş ile Atletico Madrid, bu defa depremzedeler için sahaya iniyor.
![Beşiktaş ile Atletico Madrid bu sefer depremzedeler için sahada!](https://www.gundembesiktas.com/wp-content/uploads/2023/04/6435f31580a03218a0bcaadf.jpg)
Geçmişte de tanık olduğumuz Beşiktaş – Atletico Madrid eşleşmesi, bu sefer depremzedeler için gerçekleşecek. Tüm gelirleri afet bölgesindeki yaraları sarmak için kullanılacak maç, bu akşam 20:30’da Vodafone Park’ta oynanacak. Karşılaşma NTV ve Star’dan izlenebilecek.
Erkeklerde Vodafone Park’a ilk defa gelecek olan Atletico Madrid, 2012’de İnönü’de sahaya çıkmıştı. 2012’de siyah-beyazlılarla Avrupa Ligi’nde eşleşen Atleti, iki mücadeleyi de kazanarak üst tura geçmişti. Carlos Carvalhal’ın Kara Kartal’ın başında olduğu bu dönemde siyah-beyazlıların golünü, şık bir vuruşla Simao Sabrosa kaydetmişti.
Kadınlarda ise Dolmabahçe’de pandemiden 4 gün önce dostluk maçında bir araya gelen Beşiktaş Vodafone ile Atletico Madrid, hem kadın futbolu adına hem de sporun birleştirici gücü adına önemli mesajlar vermişti.
GundemBesiktas.com – Mert Güven