Beşiktaş Kürek Takımı, Sapanca’ya şampiyonluk için gidiyor

Beşiktaş Kürek Takımı’nın başarılı sporcuları, Bahar Kupası & Akademi Ligi Türkiye Şampiyonası Yarışları’nda kupalar ve madalyalar hedefliyor.

Beşiktaş Kürek Takımı, Sapanca’ya şampiyonluk için gidiyor
A+
A-
17 Mayıs 2023 16:00

Türkiye Kürek Federasyonu’nun yürüttüğü ve Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılacak olan Bahar Kupası & Akademi Ligi Türkiye Şampiyonası’nda Beşiktaş, ezeli rakipleriyle zafer için mücadele edecek.

Yapılan başvuru ve hazırlıkların yetişmesi halinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda başlayacak olan organizasyon 3 gün sürecek. Her tekne sınıfında ilk üç sırayı alan sporculara madalya ve kulüplere ise kupa verilecek. Puanlı olan bu yarışma; Küçük Erkekler, Küçük Kadınlar, Yıldız Erkekler, Yıldız Kadınlar, Genç Erkekler, Genç Kadınlar, Akademi Erkekler ve Akademi Kadınlar olmak üzere toplamda 8 kategoride düzenlenecek. Organizasyon, 21 Mayıs Pazar Günü kupa ve madalya töreninin ardından sona erecek.

Beşiktaş adına tek çifte sınıfında Taylan Koray Cansel, Hamza Duman, Melis Dilara Cigal, Mustafa Yılmazkaya; iki çifte 2x sınıfında ise Ege Dümer – Enes Murat Bilen, Kaan Konak – Emre Tan Özdemir, Mustafa Şen – Deniz Dirican kürek çekecekler.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.