Beşiktaş, Lugano mesaisine başladı!
Beşiktaş, UEFA Konferans Ligi D Grubu son maçında karşılaşacağı Lugano maçı hazırlıklarına bu sabah BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.
![Beşiktaş, Lugano mesaisine başladı!](https://www.gundembesiktas.com/wp-content/uploads/2023/12/ga-q-crw0aazw5.jpg)
Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışması olarak gerçekleşti. Fenerbahçe derbisinde oynayan oyuncular, rejenerasyon çalışmasıyla günü tamamladılar. Diğer futbolcuların ısınma koşuları ve 5’e 2 çalışmasıyla başladıkları idman, dar alanda yapılan çift kale maçla sona erdi.
Siyah-beyazlılar, Lugano maçının hazırlıklarına, yarın saat 17.00’de yapacağı antrenmanla devam edecek.
YORUMLAR