Beşiktaş önümüzdeki hafta Serdar Topraktepe’yle çıkabilir!

Spor yorumcusu Murat Özbostan, katıldığı bir televizyon programında Beşiktaş’la ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş önümüzdeki hafta Serdar Topraktepe’yle çıkabilir!
A+
A-
1 Ocak 2024 23:45

Beşiktaş’ta teknik direktör konusunun henüz netleşmediğini belirten Özbostan, şu ifadeleri kullandı:

‘Génésio’nun, belki Fransa’dan farklı beklentileri var. Buradan bir teklif alabilir. Beşiktaş’la yaptığı görüşmede, 2 buçuk yıllık sözleşme istedi. Yani bir buçuk değil, 2 buçuk yıllık bir sözleşme olsun istiyor ve şu an itibariyle, Beşiktaş’a olumlu ya da olumsuz bir yanıt verdiği bir durum yok.

Peki Beşiktaş ne yapıyor? Bu arada kiminle görüşüyor?

Mircea Lucescu ile görüşüyor ama, O da oğlu Razvan’ı işaret ediyor. Kendisi Suudi Arabistan’daydı. Maç için gelmişti. Aramızda kısa bir diyalog geçti, detaylı değil. Diyor ki, ‘tamam ama, ben değil, oğlum olursa, ben ona destek olurum’ diyor. Oğlu da PAOK’la Yunanistan’da lider durumda.

Şu anda anladığım kadarıyla, eğer Beşiktaş’la görüşmelerde şartlar uyuşursa Génésio yolda. Eğer Génésio olumsuz yanıt verirse, Beşiktaş da, istediği rakamda oğul Lucescu’yla anlaşırsa, PAOK’u bırakıp gelecek.

Şimdi Beşiktaş’taki son durum bu. Şu an Razvan Lucescu var. Génésio’dan yanıt bekliyorlar. Hoca büyük ihtimalle yabancı olacak.

Bu, işin haber tarafı. Eleştiri kısmına gelirsek de, şu ana kadar teknik direktörün belli olması lazımdı. Beşiktaş önümüzdeki hafta maça da Serdar Topraktepe’yle çıkabilir.’ diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.