Beşiktaş, stoper tandemini arıyor

Defansta sıkıntı yaşayan Beşiktaş, ideal stoper ikilisini arıyor.

Beşiktaş, stoper tandemini arıyor
A+
A-
17 Mart 2023 12:11

Savunmada bu sezon sorun yaşayan Beşiktaş’ta Şenol Güneş, ideal stoper ikilisini aramaya devam ediyor.

Başakşehir maçında Tayyip Talha Sanuç’un sakatlanmasıyla savunma merkezinde Saiss ile Colley’e şans veren deneyimli çalıştırıcının, ikilinin uyumu karşısında kafası karıştı. Antrenmanlarda da bu ikiliyi deneyen Güneş’in İstanbulspor karşısında Beşiktaş’ın stoper tandemini Romain Saiss ve Omar Colley’den oluşturabileceği düşünülüyor.

Eğer tecrübeli hoca, 2 yabancı savunmacısının uyumundan memnun kalırsa, gelecek sezon Faslı oyuncu takımda tutulup Beşiktaş savunmasının bu tandemden oluşması bekleniyor.

Kaynak: Fotomaç

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Hocanın kafası ne zaman karışık değil ki ? Dünya karamsına seçilmiş Fas’lı Stoper Saiss’i sistemine uymadığı için yedek bırakan ve ondan orta saha elemanı yapmaya çalışan bir hocanın kafası her zaman karışıktır ! Düne kadar Masuaku’ya da şaşı bakan Hoca’nın jetonu nacak Başakşehir maçında Masuaku gol atınca düşmüş ve adamı tutma eğilimine girmiştir ! Hocanın kafası karışık olmasa, Masuaku ve Saiss gibi harika futbolcular için olumlu karar almak bu kadar uzun sürer miydi ? Bence Şenol Hoca çalıştırıcılık yetisini kaynbetmiştir veya kaybetmek üzeredir diye düşünüyorum.

  2. Cenk Cemil dedi ki:

    İstanbulspor maçında SAİS yine Talha’nın yedeği !..Bu adam kesin kafayı yemiş diyorum ! Takımın bir hezimet yaşaması işten bile değil ! Beşiktaşın Hıocası kim olursa olsun bu akadara sorumsuz ve duyarsız asla davranamaz !