Beşiktaş taraftarı Aboubakar’ı tekrar bağrına basmaz!

Alp Pehlivan TRTSPOR’da Beşiktaş gündemini değerlendirdi

Beşiktaş taraftarı Aboubakar’ı tekrar bağrına basmaz!
A+
A-
18 Aralık 2023 17:14

Alp Pehlivan şu ifadeleri kullandı:

Beşiktaş’ta da bilinmezler çok. Bu hafta nasıl bir takım sahaya çıkacak bilemiyoruz. Sakatlar, cezalılar derken hangi genç oyuncu oynayacak.

Kadro dışı bırakılanlar antremanlara başlamış, kulüp olarak kadro dışı bıraktığınız oyunculara antrenör tahsis etme, antreman sahası gösterme zorunluluğunuz var.

Beşiktaş seyrine nasıl devam edecek, teknik adam için bir sürü kulisler var. Sakatlıkları bulunan Rashica ve Masuaku takıma döndüler, iki oyuncunun Alanya maçı kadrosunda olması bekleniyor.

Aboubakar’a Beşiktaş taraftarı averajla şampiyon olduğu sezonda Sergen Yalçın şampiyonluk sonrasında yaptığı açıklamada olayın netliği ortaya çıkmıştı. Ona rağmen Beşiktaş gol yollarında yaşadığı sıkıntıdan dolayı Aboubakar’ın dönmesine kerhen de olsa tribündeki taraftar destek verdi. Bir nevi geçmişi unutmak, tekrar bağrına basmak, herkes hata yapabilir denildi.

Beşiktaş’ı çok iyi biliyorum ve benin bildiğm Beşiktaş taraftarı Aboubakar’ı tekrar bağrına basmaz…

Aboubakar’ın sezon sonuna kadar 50 tane gol atacağını, Beşiktaş’ı zirveye taşıyacağını da bilse artık Beşiktaş taraftarıyla bana göre şahsi fikrim Aboubakar arasındaki nikah düşmüştür. Bu bağ kopmuştur.

Beşiktaş taraftarı Vefa taraftarıdır vefasızlığı da bir kere affetti ama ikinci bir şansı Aboubakar’a değil en kralına vermez…

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.