Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, MEF Okulları öğrencileriyle buluştu

Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, MEF Okulları Ulus Kampüsü öğrencileriyle düzenlenen söyleşi ve karma gösteri maçında bir araya geldi.

Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, MEF Okulları öğrencileriyle buluştu
A+
A-
26 Ekim 2022 04:59

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Genel Menajeri Erdem Göksel, İdari Menajeri Handan Karatekin, Beşiktaş Bedensel Engelliler Spor Şubesi Komite Başkanı Elçin Kılıç, Antrenör-Oyuncusu Kaan Dalay ve sporcular, MEF Okulları Ulus Kampüsü öğrencileriyle düzenlenen söyleşi ve karma gösteri maçında bir araya geldi.

MEF Okulları Kampüs-Fen ve Teknoloji Lisesi Müdürü Fikret Mulhan, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Beşiktaş’ın Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımını aramızda görmek bizleri son derece onore etti. Beşiktaş Camiasını, Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi’yi, Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş ile bütün emeği geçenleri kutluyorum ve çok teşekkür ediyorum. Tüm sosyal sorumluluk projelerinde de burada bir yuvanız olduğunu özellikle paylaşmak istiyorum. Kapımız her zaman sizlere açık” dedi.

Fikret Mulhan, günün anısına düzenlenen plaketi Beşiktaş Bedensel Engelliler Spor Şubesi Komite Başkanı Elçin Kılıç’a takdim etti.

Siyah-beyazlılar, sıcak bir ortamda gerçekleştirilen söyleşinin ardından öğrencilerle gösteri maçı yaptı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.