Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı sezona galibiyetle başladı

Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nin ilk haftasında Gazişehir Gaziantep SK ile karşılaştı.

Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı sezona galibiyetle başladı
A+
A-
4 Ekim 2022 20:03

Süleyman Seba Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Seyit Ateş, Beşiktaş Bedensel Engelliler Spor Şubesi Komite Başkanı Elçin Kılıç ile Amatör Şubeler Direktörü Atakan Zengin ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Bozkurter’in de izlediği maça Beşiktaş; Deniz Acar, Zafer Gültekin, Cafer Yumuk, Bulut Atabey ve İlhan Tuncay ile başladı.

İlk çeyreği 20-8 önde geçen Beşiktaş, ilk yarıyı 39-21 önde tamamladı. Final periyoduna 56-28 önde giden Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız, salondan 74-36 galip ayrıldı.

Hedef şampiyonluk!

Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nda bu sezon tek hedef şampiyonluk olarak belirlendi. 20.yıl dönümü nedeniyle bu sezona ayrıca önem verilirken, takım bu hedef doğrultusunda ilerliyor.

Projeler alkış alacak! 

Beşiktaş Bedensel Engelliler Spor Şubesi Komite Başkanı Elçin Kılıç, önderliğinde şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyecek olan Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nda sürprizler devam ediyor.

Bedensel engellilerle ilgili bir proje başlatılacak olurken, bu projeyle ilgili çalışmaların da yakın zamanda başlayacağı ifade edildi.

Projeler bununla sınırlı kalmazken bazı sosyal sorumluluk projelerinin de yapılacağı gelen bilgiler arasında yer aldı.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.