Beşiktaş, yeni stoper hedefini belirledi

Romain Saiss’in ayrılma ihtimaline karşı stoper arayışında olan Beşiktaş,, Paraguaylı savunmacıyı gündemine aldı.

Beşiktaş, yeni stoper hedefini belirledi
A+
A-
23 Şubat 2023 11:21

Transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş, Romain Saiss’ın ayrılması durumunda stoper takviyesi yapmaya hazırlanıyor. Arayışını sürdüren siyah-beyazlılar, yeni hedefini buldu.

Dünya Kupası’nda sergilediği performansla sivrilen Saiss’e gelen tekliflerin Şenol Güneş’in sistemine Faslı stoper uymadığı için kabul edilebileceği  öğrenildi. Kara Kartal, deneyimli savunmacının vedası durumunda kadroyu güçlendirmeyi hedefliyor.

Beşiktaş, Corinthias forması giyen Fabian Balbuena’yı gündemine aldı. Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan tecrübeli futbolcu, bu sezon 5 kez forma şansı yakaladı. Paraguaylı stoper, milli takımda ise 30 maçta 1 gol kaydetti.

Kaynak: Aspor

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Yav, yaza-yaza ben bıktım, bunalr hiç oralı olmadı ve alınmadı ! Dünta karmasıa seçilen Fas’lı Stopper Saiss, neden istenmiyor ve gönderilecek ? Beşiktal camiası içinde futbolcudan anlayan tek bir ferd yok mu? Bu camia oturup hep Turgay Demir’in ne dediğini ve diyeceğini mi bekleyecek- bekliyor ? Böyle bir akıl tutukluğu Beşiktaşta nasıl yaşanabilir ? Kral Çıplak diyebilecek bir babayiğit yok mu ortalıkta ?