Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Cenk Sürmen’den özel açıklamalar!

Vodafone Park Stadyumu ve Taraftar İlişkileri Sorumlusu Bilgihan Cenk Sürmen’e, Beşiktaş taraftarlarının son günlerde deplasman tribünlerine girerken yaşadığı sıkıntıları sorduk

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Cenk Sürmen’den özel açıklamalar!
A+
A-
25 Ocak 2023 18:22

Gündem Beşiktaş’tan Gökhan Önel’e konuşan Bilgihan Cenk Sürmen, “Deplasmana gelen taraftarlarımızın sıkıntısız bir şekilde tribünlerdeki yerlerini almaları için elimizden geleni yapıyoruz. Konya’da Asbaşkanımız sayın Emre Kocadağ, Kayseri’de ise Asbaşkanımız Serhan Çetinsaya, Konya ve Kayseri Valilerimiz ile görüşerek kapıların açılmasına vesile oldular. Kapılarda yaşanan yoğunluk yüzünden oluşabilecek izdihamların önüne geçmeye çalışıyoruz” dedi.

Şehir girişlerinde oluşturulan kontrol noktalarında bilet kontrolünün yapılamadığını belirten Sürmen, Türkiye’nin bir çok noktasından Beşiktaş’ı desteklemeye gelen taraftarların kontrol noktalarından stada götürüldüklerini, maç başlamadan stada girmek isteyen taraftarların bir anda turnikeye yönelmeleri nedeniyle turnike önlerinde büyük yoğunlukların yaşandığını aktardı.

KİMSENİN CANI YANMASIN

Turnike önlerinde oluşan yoğunluk sebebi ile bir izdiham yaşanabileceğini belirten Sürmen, “Biz taraftarlarımızın her zaman yanındayız, onlara bir zarar gelmesine asla izin vermeyiz. İl Valilerimiz ve Emniyet güçlerimiz ile her zaman irtibat halindeyiz, taraftarlarımızın sıkıntı yaşamadan stada girmeleri için çalışıyoruz. Taraftarlarımızdan tek ricamız turnike önlerinde sükunet içinde beklemeleri” dedi.

GundemBesiktas.com / Gökhan Önel

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.