Beşiktaş’ta iki ismin daha ayrılması gündemde!

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Muleka ve N’koudou ile yollarını ayırabilir.

Beşiktaş’ta iki ismin daha ayrılması gündemde!
A+
A-
20 Şubat 2023 12:07

Kadrosunu güçlendirme çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, transferde son haftaya girerken yoğun mesai harcıyor. Takviyelerin yanı sıra siyah-beyazlılarda vedalar da yaşanabilir.

Borini’yi kadrosuna katmayı çok isteyen Kara Kartal’ın Karagümrük’e Jackson Muleka’yı takas olarak teklif ettiği iddia edildi. Sezon başında 3,5 milyon Euro bonservis bedeliyle takıma katılan genç oyuncunun İstanbul’da kalacağı için bu transfere olumlu yaklaşabileceği öğrenildi.

Beklentileri karşılayamayan N’Koudou ile bir türlü anlaşamayan Beşiktaş, Kamerunlu futbolcu ile ortak zeminde buluşmaya çalışıyor. N’Koudo’nun ise “Beşiktaş’ta mutluyum. Kulüp beni göndermek istiyorsa fesih bedelimi ödemeli” dediği belirtiliyor.

Kaynak: Fanatik

YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Bu ne biçim-nasıl kadro güçlemdirme çalışması ki, bu sezon en faydalı transferimiz Wghorst daha sezonu tamamlamadan hemen gönderildi ! Şimdi sırada Dünya Karmasına Fas Milli takımından seçilen Saiss’le, takımın Adriano’dan sonra şimdiye kadar doğru-dürüst göremediği bir sol bek olan masuaku’yu göndermeye çalışıyor ? Hangi MANKAFANIN düşüncesi bunlar ? Böyle kadro mu güçlendirilir ? Böyle ancak takımın altı oyulur beyler altı ! Teslim olmuşsunuz Turgay Demir adındaki bir adama hezimetlere doğru pupa-yeşken gidiyorsunuz ! Bu kanızı değiştirin yahutta hemen istifa edin diyorum !