Beşiktaşlı futbolculardan Gaziantep’e destek!
Beşiktaşlılar, Gaziantep’e özel uçakla yardım gönderdi. Yardım malzemelerine görevliler eşlik ederken, dönüşte afetzede vatandaşlar İstanbul’a getirildi.
![Beşiktaşlı futbolculardan Gaziantep’e destek!](https://www.gundembesiktas.com/wp-content/uploads/2023/02/futbolcularimiz-gaziantepe-yardim-gorevlileri-ile-malzemeleri-tasiyan-ozel-bir-ucak-gonderdi_980.jpg)
Beşiktaş Erkek Futbol A Takımı oyuncuları, depremin yaşandığı illerden olan Gaziantep’e; AFAD, AKUT, Türk Kızılay ve sağlık görevlileri ile ısıtıcı, telsiz ekipmanları, ilaç ve gıda malzemelerini özel uçakla gönderdi. Uçak, dönüş yolunda afetzede vatandaşları da İstanbul’a getirdi.
GundemBesiktas.com
YORUMLAR