Beşiktaş’ta ayrılık! 3 yılın ardından yollar ayrıldı

Beşiktaş JK’da 3 senedir Jimnastik Şubesi’nin sponsorluğunu üstlenen firmayla yollar ayrıldı. Yaşanan ayrılık sonrası branş için nasıl bir yol izleneceği merak ediliyor.

Beşiktaş’ta ayrılık! 3 yılın ardından yollar ayrıldı
A+
A-
13 Eylül 2023 17:17

Siyah-Beyazlıllar’da, birçok branş için sponsorluk çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Beşiktaş JK Jimnastik Şubesi’nin 3 yıldır sponsorluğunu yürüten Grandi Gayrimenkul firması ile yolların ayrıldığı öğrenildi.

Grandi firmasından yapılan açıklamada ise;

‘Değerli Veli ve Sporcularımız, bugün itibariyle kulübümüz de yapmış olduğumuz destekleyicilik anlaşması sona ermiştir. Grandi olarak almış olduğumuz sorumluluğu yüzümüzün akıyla yerine getirmiş olmanın ve verdiğimiz her sözü tutmuş olmanın büyük onur ve gururunu yaşıyoruz. Beşiktaş JK Jimnastik şubesinin çok zor bir döneminde göreve geldiğimiz herkesin malumudur. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Kulübümüz için iyi olan neyse onu yaptık. Görevde olduğumuz 3 sene içinde şubemizi çok iyi noktalara getirdik, mükemmel bir çalışma çıkardık. Bildiğiniz gibi bundan böyle yolumuza Grandi Cimnastik Spor Kulübü olarak devam etme kararı aldık. Grandi olarak her zamanki gibi yüksek hedeflerimizle en iyi olma yolunda, etik değerlere olan sadakatimiz ve sporcu centilmenliğimizle 3 yıldır Cimnastik camiasında kazanmış olduğumuz saygın yerimizi daha iyiye götürmeye kararlı olduğumuzu belirtirken, yetiştirmiş olduğumuz sporculara kapımızın sonuna kadar açık olduğunun da altını çizmek isterim. Bize güvenen, inanan tüm veli, sporcu ve antrenörlerimize teşekkür ederim. ‘ ifadelerine yer verildi.

Öte yandan firmanın kendi adı ile jimnastik faaliyetleri yürütebilmek adına bir spor kulübü kurması dikkat çekti.

GundemBesiktas.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.