Beşiktaş’ta Ersin Destanoğlu gerçekleri! Genç file bekçisini Borussia Dortmund izledi!

Ersin Destanoğlu için flaş bir iddia ortaya atıldı.

Beşiktaş’ta Ersin Destanoğlu gerçekleri! Genç file bekçisini Borussia Dortmund izledi!
A+
A-
18 Kasım 2022 10:42

Kara Kartal’ın genç kalecisi Ersin Destanoğlu için sezonun sona ermesinin ardından birçok Avrupa ekibi, Beşiktaş ‘a ilgi kağıdı göndermişti. Ancak Siyah-Beyazlılar’ın maddi talebi karşılanmayınca transfer askıya alınmıştı. Ersin ise Avrupa hayali gerçekleşmeyince yeni sezona moralsiz girmiş ve performansı düşmüştü. Formasını Mert Günok’a kaybeden genç file bekçisi için flaş bir iddia ortaya atıldı.

Her şeyini araştırdılar

Alman devi Borussia Dortmund ikinci kaleci transferi için üç aday belirlemişti. Bu isimlerden biri de Ersin Destanoğlu’ydu. Sarı-Siyahlılar, genç file bekçisinden habersiz 3 kişi görevlendirdi. Bunlardan biri Ersin’in özel hayatında nereye gittiği, ne yediğini, diğeri ise kıyafet ve tarz tercihlerinin neler olduğunu takip etti. Son görevli ise idmanlara, maçlara ve kamplara nasıl gittiğini raporladı.

Karar verdiler

İlk iki raportör olumlu görüş sundu ancak son görevli Ersin’in stattan özel aracıyla ve genelde kız arkadaşıyla ayrıldığını yazdı. Takımdaşlıktan uzak görüntü veren Ersin için sunulan bu rapor Dortmund cephesinin transferi rafa kaldırmasına neden oldu.

Kaynak: Fanatik

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.