Beşiktaş’ta görevinden istifa eden Serhan Çetinsaya geri mi dönüyor? İstifanın ardından yaşanan o flaş gelişme

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyelerinden Serhan Çetinsaya, geçtiğimiz günlerde Asbaşkanlık görevinden istifa ettiğini duyurmuştu. İstifanın ardından yaşanan gelişmeler ise büyük bir ilgi uyandırdı.

Beşiktaş’ta görevinden istifa eden Serhan Çetinsaya geri mi dönüyor? İstifanın ardından yaşanan o flaş gelişme
A+
A-
6 Eylül 2023 15:33

Geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi düşen Beşiktaş Asbaşkanı Serhan Çetinsaya’nın istifasının ardından birçok iddia ortaya atılmıştı.

Asbaşkan Serhan Çetinsaya’nın istifasının ardından Başkan Ahmet Nur Çebi düzenlemiş olduğu basın toplantısında konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamalarla da tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Başkan Çebi, Serhan Çetinsaya’nın görevinden ayrılmasıyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamalarda;

‘ Beni aradığında ‘Ailesel problemlerden dolayı ayrılıyorum, baskı var’ dedi. Ben de haklı buldum, ‘Gençsin buraların sana kapısı açık’ dedim. Sonra ne olduğu bilmiyorum, olay Ramos’a döndü. Kendisiyle yüz yüze görüşmek istediğimi söyledim, beklemek istemedi. Bilmediğimiz bir nedeni olabilir. Ayrılmasına üzüldüm. ‘ ifadelerini kullanmıştı.

Başkan Ahmet Nur Çebi’nin düzenlediği basın toplantısında istifasıyla ilgili yaptığı açıklamaların sonrasında ise Serhan Çetinsaya, Twitter hesabı üzerinden;

‘ Asbaşkanlık görevimden istifa etmemin sonrasında, kamuoyunda oluşan bazı bilgi kirliliğinin önüne geçmek için açıklama yapma gereği hissettim. Onursal Başkanımız Süleyman Seba’nın da dediği gibi “Beşiktaşlılık bir değerler manzumesidir.” Bu değerlere olan saygımdan, “makama” olan saygımdan, Beşiktaş’a da zarar vermemek adına bazı şeyleri sineye çekiyorum. Takımımız bu hafta 2 önemli maça çıkacak. Şu an tüm camia olarak buraya odaklanmamız gerektiğini düşünüyorum. Diğer konularla ilgili önümüzdeki günlerde bir açıklama yapmayı planlıyorum. ‘ açıklamalarında bulunmuştu.

GundemBesiktas.com’un edindiği bilgiye göre; Geçtiğimiz günlerde kulüpteki Asbaşkanlık görevinden istifa eden Serhan Çetinsaya’nın camiadan görmüş olduğu büyük destek karşısında karşılıksız kalmamayı düşündüğü kulislerde konuşuluyor. Yönetim Kurulu Üyeliğinden değil de yalnızca Asbaşkanlık görevinden istifa ettiği konuşulan Çetinsaya’nın önümüzdeki günlerde yeniden görevine geri dönebileceği iddia ediliyor.

GundemBesiktas.com ÖZEL HABER

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.