Beşiktaş’ta gündem seçim!

Beşiktaş’ta olağanüstü seçimli genel kurul hareketliliğini yaşıyor.

Beşiktaş’ta gündem seçim!
A+
A-
13 Ekim 2023 20:46

Beşiktaş’ta Burak Yılmaz önderliğinde Galatasaray maçı hazırlıkları devam ederken bir yandan da sular durulmuyor.

Lugano karşısında alınan 3-2’lik mağlubiyet sonrasında Beşiktaş’ta Şenol Güneş devri kapanmış ve mevcut olan Ahmet Nur Çebi yönetimi ise Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı almıştı.

Seçime kadar Yılmaz ile devam!

Beşiktaş’ta bir yandan seçim tartışmaları merak konusu olurken bir yandan da yeni teknik direktörün kim olacağı merak konusu haline gelmişti.

Beşiktaş resmi sitesinden yaptığı açıklama ile teknik direktörlük konusundaki soru işaretlerine cevap verdi.

Kulüp tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Futbol A Takımı Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’in görevinden ayrılmasının ardından geçen süreçte Takımımızın Teknik Sorumluluğunu üstlenen Yardımcı Antrenörümüz Burak Yılmaz’ın bugün (dün) Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile gerçekleştirdiği görüşmenin ardından Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’a kadar görevine Futbol A Takımımızın Teknik Sorumlusu olarak devam etmesine karar verilmiştir.”

Ahmet Nur Çebi seçime girecek mi?

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı alınan Beşiktaş’ta mevcut başkan Ahmet Nur Çebi’nin aday olup olmama konusundaki kararsızlığı sürüyor.

Yakın çevresinin seçime girmemesini istediği Çebi, yeni bir yönetim listesiyle yarışta yer almaktan yana.

Ahmet Nur Çebi’nin, birkaç gün içinde kararını verip, bunu da basın toplantısıyla duyurması bekleniyor.

Arat ve Yamantürk’ten başkanlığa yeşil ışık!

Lugano maçı sonrası alınan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı sonrası Beşiktaş’ta başkanlık için adı geçen isimlerden Hasan Arat, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapmıştı.

Arat paylaşımında, “Büyük Beşiktaş Camiası, Beşiktaş Jimnastik Kulübümüzün Olağanüstü Seçim kararı açıklaması camiamıza hayırlı olsun. Çıktığımız yol artık tüm BEŞİKTAŞLILARIN yoludur.” ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş’ta başkanlık için adı geçen bir diğer isim olan Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk’ün ise aday olup olmayacağı henüz kesin değil.

Yamantürk kendi sosyal medya hesabından dün yaptığı açıklamada, mevcut başkan Ahmet Nur Çebi ve diğer kurullarla görüşüp kararını vereceğini belirtti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.