Beşiktaş’ta Ismael yolcu! İşte hoca adayları…

Beşiktaş’ta Hatayspor karşısında alınan 2-1 lik mağlubiyetin ardından tüm gözler Beşiktaş yönetiminin Ismael ile ilgili alacağı karara çevrilmişti.

Beşiktaş’ta Ismael yolcu! İşte hoca adayları…
A+
A-
25 Ekim 2022 16:32

Beşiktaş’ta Valerien Ismael depremi yaşanıyor. Fransız hoca, aldığı başarısız sonuçların ardından adeta gözden düştü.

Beşiktaş kurmayları, her ne kadar Hatayspor maçı öncesinde ‘Ismael’in arkasındayız’ mesajı verse de alınan mağlubiyet adeta herkesi şok etti.

Valerien Ismael ile ilgili görüşlerini yapılacak toplantıda dile getirecek olan yöneticiler Ismael ile yolları ayırma konusunda birleşti.

Ismael sonrasında yerine geçecek hoca adayları da netleşti. Taraftarın en çok takımın başında görmek istediği Sergen Yalçın ve Şenol Güneş isimlerinin yanı sıra Samet Aybaba, Rıza Çalımbay ve Mircea Lucescu adaylar arasında bulunuyor. Beşiktaş yöneticilerinin şu anda hoca görüşmeleri henüz başlamadı ama adaylar değerlendiriliyor.

GundemBesiktas.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Beşiktaş Yönetimi biraz fedakarlık yaparak gidip Thomas Tuchel’le anlaşsın, sizi temin ediyorum ki, bu takımla biz bu ligde kesin şampiyon oluruz. Ama, Hoca dediğim gibi Thomas Tuchel olmalı ! Thomas olmazsa bir başka kariyer sahibi yabancı hoca olabilir. Lucescu da bunalrdan birisidir. Ancak, Thomas’ın hariicnde bir isim için şampiyonluk garantisi veremem !