Beşiktaş’ta Mircea Lucescu sesleri! İşte son durum!

Beşiktaş’ta Valerien Ismael’in olası ayrılığı sonrası teknik direktör arayışları sürüyor.

Beşiktaş’ta Mircea Lucescu sesleri! İşte son durum!
A+
A-
25 Ekim 2022 18:36

Her ne kadar listede Sergen Yalçın, Şenol Güneş, Rıza Çalımbay, İlhan Palut ve Samet Aybaba isimleri olsa da yabancı teknik adamlarla da görüşmeler yapılıyor.

Son olarak Beşiktaş’ı 100. yılında şampiyon yapan ve şu anda Dinamo Kiev’de görev yapan Mircea Lucescu ismi gündeme geldi.

Tecrübeli hoca için temasa geçen Beşiktaş yöneticilerinin, Lucescu ile gün içerisinde bir kaç defa telefon görüşmesi yaptığı kaydedildi.

Edinilen bilgiye göre her ne kadar Ukrayna’da savaş koşulları devam etse de Mircea Lucescu’nun ayrılmaya sıcak bakmadığı ama yine de düşünmek için süre istediği belirtildi.

GundemBesiktas.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. Cenk Cemil dedi ki:

    Yeni Çalıştırıcı, Tirübünlerin ve Turkuvaz Basın Organlarında (A Spor-FOTOMAÇ-FOTOSPOR) Yazarlık ve Yorum yapan Spor Yazarlarının dayattığı Sergen veya Şenol Güneş isimleri olmasın da olursa olsun diyorum ! Ben yabancı fakat kariyer sahibi bir ismin olmasını arzuluyorum. Mircea Lucescu olabilir. Thomas Tuchel olursa harikulade bir isim olmuş olur…

  2. Cenk Cemil dedi ki:

    BEŞİKTAŞ Yönetiminin ve dikkatine !.. Ismael’in hemen gönderilmesi gerekiyordu ve bunu gerçekleştirdiniz… Çünkü,, daha fazla kalması asla doğru değildi ve hemen gitmeliydi ! Şimdi ise, çok daha önemli bir sorunla karşı karşıyayız ! Ya, bindirilmiş kıtaların, ya Turkuvaz Vasının ve A Spor Camiasının ya da Beşiktaş Düşmanı Spor yazarlaıının dayatması ile Sergen veya ŞenolGüneş’le anlaşacaksınız; yahutta bunların kayığına binmeyi reddedip, çok daha fazlasını ve kariyer sahibi bir yabancıyı Beşiktaş’ımızın başına getireceksiniz…Bendenizin acizane önerisi şu ki, Beşiktaşımız her şeyin en iyisine ve güzeline layıktır ve çalıştırıcı olarak da Alman THOMAS TUCHEL’in takımın başına getirilemsini istiyorum.