Beşiktaş’ta seçim günü değişti!

Siyah-Beyazlılar seçime gitmeye hazırlanırken yönetim tarihi değiştirdi. Daha önce en geç 17 Aralık’ta yapılacağı duyurulan kongrenin yeni tarihi açıklandı.

Beşiktaş’ta seçim günü değişti!
A+
A-
31 Ekim 2023 19:50

Beşiktaş’ın olağanüstü genel kurul toplantısı 10 Aralık’ta gerçekleştirilecek, bu toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 17 Aralık Pazar günü yapılacaktı.

Ancak Siyah-Beyazlı yönetim olağanüstü kongrenin tarihini değiştirdi, ilk açıklandığı gibi en geç Aralık’ın ikinci haftasında gerçekleşeceği açıklandı.

İşte yeni kongre tarihi ve Beşiktaş’tan yapılan açıklama…

“Kulübümüzün Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı ile Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nın gerçekleştirilme tarihleri, Beşiktaşımızın menfaatleri doğrultusunda görülen lüzum üzerine öne çekilmiştir.

Bu doğrultuda;

Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı, 25 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilecektir. 25 Kasım Cumartesi günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 2 Aralık Cumartesi günü yapılacaktır.

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 26 Kasım Pazar günü yapılacaktır. 26 Kasım Pazar günü çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 3 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecektir. Kongre Üyelerimizin ve kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.