Beşiktaş’tan akademi’ye transfer! 13 yaşında transfer oldu!
Beşiktaş, altyapısına 13 yaşındaki Yağız Karabulut’u transfer etti.
![Beşiktaş’tan akademi’ye transfer! 13 yaşında transfer oldu!](https://www.gundembesiktas.com/wp-content/uploads/2024/02/Adsiz-600-x-400-piksel-5.png)
Beşiktaş Yönetimi imza töreninde, transfer edilen oyuncuların yanı sıra bir sürpriz yaparak, Beşiktaş Akademi’ye 13 yaşındaki oyuncu Yağız Karabulut’u kazandırdıklarını açıkladılar.
Oyuncunun alınmasında rol oynayan Samet Aybaba: ”Yağız’ı Bandırmaspor’dan aldık. Böyle çok oyuncumuz var. Geleceğimiz bu çocuklar. İnanalım ve destekleyelim.” dedi.
Basın toplantısında gelen idolün kim? sorusuna Yağız: ”Quaresma ve Semih Kılıçsoy.” şeklinde cevap verdi.
GundemBesiktas.com
YORUMLAR